Arama

Birinin benimle ilgilendiğini nasıl anlarım?

Güncelleme: 6 Ağustos 2015 Gösterim: 5.625 Cevap: 6
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Aralık 2010       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
BİZİM SERVİSTE BİR KIZ VAR SÜREKLİ BENLE UGRAŞIYO ARADA DALGA GEÇİYO AYRICA KIZIN BİR ESKİ ARKADAŞINA MI NE BENZİYORMUŞUM EN SON BİZİM SINIFA GİRDİ BİZİM SINIFTA BİR ARKADAŞI VARDI BENİ GÖRÜN BAGIRARAK ''AŞKIM SENİ ÇOK ÖZLEDİM'' DEDİ ŞİMDİ BU KIZ BENDEN HOŞLANIYOR MU YOKSA SADECE ÖLESİNE Mİ ??
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Ağustos 2011       Mesaj #2
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar merhaba..okuldan bi kıza aşık oldum 2-3 gün sohbet ettik ama kızın bakışlarından duruşundan yüz mimiklerinden benden hoşlandığını düşünüyorum beni kıskanıyor,benimle konuşurken saçma sapan kelimeler söylüyor,saçıyla oynuo eli ayağı titrio ben hissediyorum.. bende aynı şekilde onunla konuşıyorum,kısacası herşey ikimiz için yolunda gidiyor ve ben en sonunda çıkma teklifi ediyorum o da 1 hafta sonra buluşalım diyor işte haftasonuna denk geliyor neysee,,.bide şunu hatırlatıyım bana yarın hastaneye gitmesi gerektiğini söylüyor..işte vitamin hapı felan kullanıomuş kontrole gidcekmiş vs. arkadaşlar ben kıza msj attım cvp yazmıyor arıorum bakan yok fazlada üstüne gitmek istemiyorum şimdi 2.gün oldu hala okula gelmedi haftayada sınav var gelmek zorunda ..acaba yanlış bişeymi yaptım 2 gündür patlıorum meraktan geldiğinde elbette konuşcam ama sizdende bilgi almak istiyorum kıza nasıl davranmalıyım veya benden hoşlanmıyomu sıkıntıdan ölcem yardımınızı bekliorum
Sponsorlu Bağlantılar
Rower - avatarı
Rower
VIP MazessezaM
12 Ağustos 2011       Mesaj #3
Rower - avatarı
VIP MazessezaM
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Arkadaşlar merhaba..okuldan bi kıza aşık oldum 2-3 gün sohbet ettik ama kızın bakışlarından duruşundan yüz mimiklerinden benden hoşlandığını düşünüyorum beni kıskanıyor,benimle konuşurken saçma sapan kelimeler söylüyor,saçıyla oynuo eli ayağı titrio ben hissediyorum.. bende aynı şekilde onunla konuşıyorum,kısacası herşey ikimiz için yolunda gidiyor ve ben en sonunda çıkma teklifi ediyorum o da 1 hafta sonra buluşalım diyor işte haftasonuna denk geliyor neysee,,.bide şunu hatırlatıyım bana yarın hastaneye gitmesi gerektiğini söylüyor..işte vitamin hapı felan kullanıomuş kontrole gidcekmiş vs. arkadaşlar ben kıza msj attım cvp yazmıyor arıorum bakan yok fazlada üstüne gitmek istemiyorum şimdi 2.gün oldu hala okula gelmedi haftayada sınav var gelmek zorunda ..acaba yanlış bişeymi yaptım 2 gündür patlıorum meraktan geldiğinde elbette konuşcam ama sizdende bilgi almak istiyorum kıza nasıl davranmalıyım veya benden hoşlanmıyomu sıkıntıdan ölcem yardımınızı bekliorum

Çok üstüne gitmemelisin ne gerek var o kadar arayıp sormaya hatta bir süre yüz yüze görüsüne dek hiç arama.

Kızın bir derdi sorunu olabilir sende sürekli arayıp mesaj atarak ekstra baskı yapmamalısın.
Bırak biraz da o seni merak etsin onunda seni düsünmesine izin ver anlattıklarına göre o da senden hoslanıyor biraz çekingen olabilir.

Kendini fazla kaptırma daha çok erken yavas yavas oluruna bırak zaman neleri getirecek neleri bitirecek bilinmiyor. Hiç bir zaman onu senin sanma kaybetmek çok zordur.
Gölgen misali yanındayım!Msn Thunder
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Aralık 2011       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben birisinden hoşlanıyorum çok fazla aynı ortamlarda bulunmuyoruz ama bikeresinde bana çok dikkatli baktığını gördüm ve benim yakınlarımdan geçerken yani benim görebileceğim yada duyabileceğim ortamlarda yüksek sesli konuşuyor sanırım dikkat çekmek istiyor onun benden hoşlanıp hoşlanmadığını nasıl anlayabilirim? lütfen yardımcı olun..
kuzeniko - avatarı
kuzeniko
Ziyaretçi
3 Ağustos 2015       Mesaj #5
kuzeniko - avatarı
Ziyaretçi
bir kızla watsap uzun zamandır yazısmalı olarak konusuyorum ama telefonda aradım da sesli olarak konusmak istemiyor normal de çok konuşkan biriyim diyor sonra telefonda konusmuyor benimle nerdeyse 2 ay olacak o kadar konustuk ettik seviyoruz birbirimizide şu an ama böyle saçma davranıslar yapıyor çözemedim yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler
runeşya - avatarı
runeşya
Ziyaretçi
4 Ağustos 2015       Mesaj #6
runeşya - avatarı
Ziyaretçi
Sizinle sürekli uğraşması size ilgi duyduğu anlamına gelir.Benden size tavsiye sevdiğiniz kişiye direk seni seviyorum diyin gerisi boş.
Martinaa - avatarı
Martinaa
Ziyaretçi
6 Ağustos 2015       Mesaj #7
Martinaa - avatarı
Ziyaretçi
Eğer karşındaki kişiyle konuşuyorsan o da sana bakıyorsa senin dediklerine hıhı falan demiyorsa bil ki o senle ilgileniyordur...