Arama

MSN, Facebook ve Hotmail'e giremiyorum, farklı hatalar alıyorum, ne yapmalıyım? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 7 Şubat 2014 Gösterim: 11.087 Cevap: 26
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Ocak 2011       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
sLmm bendede aynı sorun var facesime giriyorum ama sonra da şifren yanlış bağlantı sorunlarını tanıla yazısı çıkıyor
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Ocak 2011       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
sayın kardeşim senin tarayıcıda sorun yok senin sorunun facebook ile aynı durum bende de oldu, ekrak görüntüsünü çek ve facebooka gönder sorunu hemen hallederler... Bu durum html php uyuşmazlığından kaynaklanır tarayıcı ile bi ilgisi yoktur.. iyisi mi sen bunu arıza bildir kısmından facebooka rar. dosyası şeklinde at...
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Mart 2011       Mesaj #13
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
mrbl arkadaşlar benimde faceye ve msn vedaha ları üye olduğum hiçbir siteye giriş yapmıyor neden acaba 22 gündür kafayı yiyecem yaww
ponny - avatarı
ponny
Ziyaretçi
15 Mart 2011       Mesaj #14
ponny - avatarı
Ziyaretçi
Aynı sorun şu anda bende de var delirmek üzereyim. Format atmama rağmen düzelmedi lütfen yardım edin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Mayıs 2011       Mesaj #15
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
facebook a girerken güvenlik sertifikasında sorun var.diyor,sizce bu ne olabılır?bır tehlike arz ediyor mu?nasıl çözebilirim?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Haziran 2011       Mesaj #16
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
kendi bilgisayarımdan hotmaile giremiyorum ama başka bilgisayarlardan girebiliyorum. bilgisayarımdan msn e girebiliyorum da. nasıl çözebilirim bu sorunu?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Haziran 2011       Mesaj #17
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaslar bende faceye msn ye giremiyorum güvenlik sertifikanda hata war nolur yardım edin bişiler yapın faceye girmem lazım
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Temmuz 2011       Mesaj #18
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar bende hotmail sayfasına giriyorum. Hotmail adresimi ve şifremi yazıyorum. (Doğru olduğundan eminim.) Ama bir hata veriyor ve açılmıyor. Lütfen bir çaresini bulun. Msn Sad
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Temmuz 2011       Mesaj #19
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar hotmail sayfası açılmıor dns ip i gerek werir misinniz acaba windows vista bilgisayar . pls Msn Sad
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Ağustos 2011       Mesaj #20
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar benim hotmaile giriyorum açılmıyor şifre yanlış diyo facebooka giriyorum eski şifreyi girdiniz diyo facebookun şifrsini tekrak değiştirmek için hotmailin açılması lazım ne yapmalıyım