Arama

Windows XP'de ekran kararma sorunu nasıl çözülür? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 20 Ağustos 2013 Gösterim: 12.665 Cevap: 21
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Ağustos 2011       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Kardeşim şimdi bilgisayarının ekranını aydınlatan bir küçük ampül vardır bilgisayarını sürekli açık bırakıyorsan o ampülde bir sorun var ya yanmıstır yada yerinden çıkmıstır.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Eylül 2011       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Teamoore
SEVGİLİ KARDESİM SENİN SORUNUN AYNISI BENDEDE BUGÜN OLDU EKRAN KARAYIRO İLK MAVİ OLDU SONRA YEŞİK SONRA MOR BÜYÜK İHTİMALLE BİLGİSAYARIMIZ ÇÖKTÜ ARKADASIM FORMAT ATTIRMAMIZ GEREKCEK
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Ekim 2011       Mesaj #13
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
laptopbumda bılgısayar bekleyece alınca yenıden actıgımda ekran kararıyo ve çok az gözüküyo ama bilgisayar çalışıyo bunu sorunu ne olabilir ne yapmama gerekiyo...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Mart 2012       Mesaj #14
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bilgisayarımı açtığım an hemen ekrar kararıyo masaüstünü hiç göremez oldum 1 haftadır sebep ne olabilir ekran kartm yanmışır???
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Mayıs 2012       Mesaj #15
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
aynı sorun bendede var arkadaşlar ben format attırmayı ve monitörle ilgili değişiklikler yapıcam bilgisayarcıya götürcem
Teamoore - avatarı
Teamoore
Ziyaretçi
28 Mayıs 2012       Mesaj #16
Teamoore - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

aynı sorun bendede var arkadaşlar ben format attırmayı ve monitörle ilgili değişiklikler yapıcam bilgisayarcıya götürcem

Format da monitör degisiklikleri de işe yarayabilir ama muhtemelen hardwaredan oluyor.
LeqendTurk - avatarı
LeqendTurk
Ziyaretçi
8 Ağustos 2012       Mesaj #17
LeqendTurk - avatarı
Ziyaretçi
Bilgisayarı acıyorum. xp de acarken altta dolan sey doluyo sonra sol üst kosede _ simgesi cıkıyo ekran kararıyo.normalde orda en gec 5 saniyeye gecmesi lazım ama olmuyor . Lütfen Yardım plz..
LeqendTurk - avatarı
LeqendTurk
Ziyaretçi
8 Ağustos 2012       Mesaj #18
LeqendTurk - avatarı
Ziyaretçi
Bilgisayarı acıyorum. xp de acarken altta dolan sey doluyo sonra sol üst kosede _ simgesi cıkıyo ekran kararıyo.normalde orda en gec 5 saniyeye gecmesi lazım ama olmuyor . Lütfen Yardım plz..
wolfmann - avatarı
wolfmann
VIP VIP Üye
8 Ağustos 2012       Mesaj #19
wolfmann - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
LeqendTurk adlı kullanıcıdan alıntı

Harici Hard Disk veya benzeri bir şey varsa onları çıkartıp tekrar dene.
ฬ๏lŦ๓@ภภ ®
Teamoore - avatarı
Teamoore
Ziyaretçi
11 Ağustos 2012       Mesaj #20
Teamoore - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
LeqendTurk adlı kullanıcıdan alıntı

Harici bir cihazın takılmasından olabilir.