Arama

Bankacılar ortalama ne kadar maaş alıyor? - Sayfa 4

En İyi Cevap Var Güncelleme: 29 Ağustos 2014 Gösterim: 107.494 Cevap: 80
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Aralık 2011       Mesaj #31
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ing banktayım genel müdür aylık 10000 tl maaş alıorum. avcılar şube şen döner yanı bklerim şuan hesap bölümünde sigortalı işçi aranıyor fakat bya iyi lazım. Bilen vrsa orayı byursun glsin
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Aralık 2011       Mesaj #32
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yemek türleri:sebze yemekleri:prasa karnıbahar gibi,etli yemekler : kıymalı makarna ,tavuk gibi
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Ocak 2012       Mesaj #33
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bankacılık bu kadar mı zor yani ? Msn Sad
Misafir wxy - avatarı
Misafir wxy
Ziyaretçi
6 Ocak 2012       Mesaj #34
Misafir wxy - avatarı
Ziyaretçi
3700 net mi süpermiş.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Ocak 2012       Mesaj #35
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ne zorluqu war tasmı tasıoyor bankacılar ya acıklık qetırın bıraz ?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Ocak 2012       Mesaj #36
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
keşke taş taşısa bankacılar.bankacılık artık işportacılık gibi .rekabetin bu kadar yoğun olduğu bu piyasada her türlu baskı zavallı personele yükleniyor .müdürün bolge yönetmenin bölge müdürün müşteriler....birsürü baskı var üzerinde ben 7 yıllık bankacıyım oratala 3000 tl kazanıyorum ama kkeske memur olsan 1000 tl kazansam sabah 8 akşam 5 stress yok baskı yok...hastaykken rapor bile alamıyorsun süreklı çalışman gerek müşterilerin hertürlü hakaretine eyvallah diyeceksin .bir sürü riskli işlemler yapacaksın ve özel sektör bankkasnda isen asla değerin olmayacak .ben bankkacılığı kimseye tavsiye etmem .huzurlu bir iş bulun sayın bakkacı olmak isteyen arkadaşlar ....
myrize - avatarı
myrize
Ziyaretçi
11 Ocak 2012       Mesaj #37
myrize - avatarı
Ziyaretçi
İş bankası Yeni başlayan memur maaşı..
7 Eylül 2008 18:34

Arkadaşlar bilgisi olan burda paylaşabilir mi? Ben ve benim gibi merak eden çok kişi olduğuna eminim. Kuzenim girecek sınava bilgi verirseniz sevinirim.

7 Eylül 2008 18:55

700 ytl ellerine net geçen.3 ayda çift maaş yemek parası ekerlsen 1100-1200 gibi birşeye tekabul ediyor...
Yin&Yang
7 Eylül 2008 20:10

vergi diliminden dolayı yıl sonu azalır maaşlar

kasa tazminatı 159 ytl brüt

3 ayda bir çift maaş yalnız içine tazminat dahil değil

geçen yıl temettü 5,2 maaştı ancak her yıl 5 maaş olacak diye bir kaide yok, insanlar nedense bu konuda yanılgıya düşüyor, seneye kaç olur bilinmez, siz onu 3 ya da 3,5 hesaplayın

ingilizce için kötü haber TOEIC kalktı, çünkü TOEFL ve IELTS ile karşılaştırldığında çok kolay bir sınavdı, sadece 2 beceri ölçüyordu. Ancak şimdi ingilizceyi "gerçekten iyi biliyorum" diyen insanlar alacak, burada da bankanın istediği puanlar yüksek, bu puanı alanlar ingiltere ve/veya A.B.D deki orta/orta-üst okullardan icabında burslu olarak bile yüksek lisans kabulu alabilir

puanlarıda yazalım tam olsun;

TOEFL IBT 85, IELTS 6,5

böyleyken böyle...
Memurlar.net ten alıntıdır.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Ocak 2012       Mesaj #38
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
mrb arkadaşlar ben de bankacılık hayalleri kuruyorum .. bunu düşünmem ani oldu umarm pişman olmam .. henüz 16 yaşndaym.. herkes bnm gibi hayallernn peşini brakmasn ve tek hayalinz bankacılık olmasn Msn Happy)
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Ocak 2012       Mesaj #39
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
nedn bankacılık zor biri bunu açıklayabilir mi????
yusuf - avatarı
yusuf
Ziyaretçi
11 Ocak 2012       Mesaj #40
yusuf - avatarı
Ziyaretçi
EN AZ 2000 ALIORLAR. EN FAZLA 4000 ALIYORLAR