Arama

Yatırım ve pazarlama ile ilgili proje örnekleri verir misiniz? - Sayfa 4

En İyi Cevap Var Güncelleme: 25 Mart 2015 Gösterim: 44.085 Cevap: 42
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Mart 2012       Mesaj #31
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yatırım ve pazarlama ödevi: meyve suyu fabrikası ilk önce bir arsa alıyoruz ve fabrıkamızı kuruyoruz ve arsamız da meyveler yetişiyor ve işçiler alıyoruz meyveleri topluyor sonrada fabrıkamızı kurduktan sonra meyveleri gönderiyoruz ve meyveleri eziyor ve meyve suyu na çeviriyor ve meyve sularımızı kutulara atıyoruz ve sonra ihracat yapıyoruz.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Nisan 2012       Mesaj #32
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya bu konu benim performans ödevim nasıl yapılacak ?
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Nisan 2012       Mesaj #33
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
afyonda deri fabrikası kurulabilir organize sanayiye et ve et ürünliyle anlaşma yapılarak deriler alınır işlenir ve satılıl fabrikada işci şalıştığı işin istihdam artar. bir haritayla ürünlerinizi destekleyebilirsiniz
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Şubat 2013       Mesaj #34
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar bildiğiniz üzre Erzurum çok soğuk bir il bu yüzden global ısınmaya karşı yapılabilecek şeyler hakkında proje olacak. Erzurum'dan Kars'a kadar olan bölgelerden arsa satın alınacak buralara ev yapılıp kamulaştırılacak. Gazeteye İnternete ilanlar verilecek. Türkiye'nin karasal iklimi göz önüne alınarak yapılmış bir projedir. Yatırım olarak Yayla evleri şeklinde evler yapacağız ve çiftlikler oluşturacağız. Pazarlama olarak hayvan yünlerini, etlerini, sütlerini komşu ülkelere satmak. Çiftliklerde buğday ve ot satılabilir. Bence böyle bir proje yapılabilir. ERVA.....
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Şubat 2013       Mesaj #35
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bulun bana bu soruyu
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Şubat 2013       Mesaj #36
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

bnmde odevim var yatırım ve pazarlama ile ilgili yardm edermsiniz (ama proje odevi)

bneim hmn ödevi ypmam lazım lütfn yardm edin başka örnekler vern arkadaşlar acil :/ Msn Sad
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Şubat 2013       Mesaj #37
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

Sosyal Bilgiler Öğretmenim bana bir ödev verdi ve benden bir yatırım ve pazarlama projesi tasarlamamı istedi acaba yardımcı olur musunuz?

daha doğrusu fabrika kurmamı istedi ne fabrikası kura bilirim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Mart 2013       Mesaj #38
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ACLL BİR FİKRİ OLAN VARSA SÖYLESİN
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Mart 2013       Mesaj #39
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben afyonda deri fabrikası projesini yazdım yazan arkadaşa teşekkürler fabrika adi deriçağ slogan arayacağım siz de bulursanız yazın sembol yapın benimki parantez içinde siyah bir yıldız sonra yapılacak
işler yazın ve şunları ekleyin
afyonda fabrika alınacak
deri üreticilerinden toptan deri alınacak
üç adet kamyon alınacak
reklamcı ile anlaşılıp reklam yapılacak
deri işlenip kamyonlara,ardından farklı illerdeki şubelere dağıtılacak ve onlar satılacak
personel alınacak
daha sonra da <fabrika ismi>fabrika ve şube resimleri diye başlık atıp fabrika ve yaşadığınız il,bölge veya memleketinizdeki bir şube resmini çizin götürün
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
31 Mart 2013       Mesaj #40
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

Sosyal Bilgiler Öğretmenim bana bir ödev verdi ve benden bir yatırım ve pazarlama projesi tasarlamamı istedi acaba yardımcı olur musunuz?

banada aynı ödevden verdi