Arama

Klavyemdeki bazı tuşlar çalışmıyor ne yapabilirim?

Güncelleme: 3 Şubat 2016 Gösterim: 15.696 Cevap: 14
Bro - avatarı
Bro
Ziyaretçi
4 Mart 2011       Mesaj #1
Bro - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar ben yaklaşık 1 aydır bu sorunu yaşıyorum ve çözüm bulamıyorum. Yardımcı olursanız çok ama çook sevinirim. Öncelikle ben size bu sorunun sadece bende değil sorunun başka birilerindede olduğunu söyleyeyim. Sorunum şu ; Klavyede F1, F2, F3 tuşlarının altındaki sayı tuşları çalışmıyor. Sadece 5 ve 6 sayı tuşları çalışıyor. Bu sorun yüzünden şifrelerimi, e-postamı, noktalama işaretlerini hep ekran klavyesini açarak yazmak zorunda kalıyorum. Beni bu sorundan kurtarırsanız +Rep vereceğimi söyleyeyim. Yardımlarınızı bekliyorum.
Sponsorlu Bağlantılar
Bro - avatarı
Bro
Ziyaretçi
14 Mart 2011       Mesaj #2
Bro - avatarı
Ziyaretçi
Gerçektende çok ilginç bir sorunum var arkadaslar. Klavyemde sayılar çalışmıyor sadece 5 ve 6 sayı tuşları çalışıyor. Hadi hepsi çalışmasa neyse ama 5 ve 6 nın çalışması çok ilginç. Üstelik bu sorunu yaşayan birkaç kişi daha var. Bu sorunu çözene yürekten söylüyorum helal olsun.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Nisan 2011       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba benim alt tire tuşu çalışmıyor ne yapmam gerekiyor lütfen bilgi verin...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Nisan 2011       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhabalar benim shift tuşu bazı tuşların üstünde çalışıyor bazılarında çalışmıyor örneğin alt tire yapamıyorum lütfen yardımcı olurmusunuz...
Bessonnitsa - avatarı
Bessonnitsa
VIP VIP Üye
7 Haziran 2011       Mesaj #5
Bessonnitsa - avatarı
VIP VIP Üye
Arkadaşlar,

Benim dizüstü pcde "Fn" tuşunun fonksiyonları bir değişik oldu. Bazıları çalışıyor bazıları çalışmıyor. Bu sorunu nasıl düzeltebilirim?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Ağustos 2011       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar foruma kaydım var "hknaan" ama konuyu bulunca hemen yazmak istedim aynı sorun bende de var ama benim e, r, p ve o tuşları çalışmıyor ama arada normale dönüyor neden acaba bilen var mı???
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Aralık 2011       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
BENDEDE BAZ' TUSLAR CIKMIYOR BAZI TUSLARIN YERIDE BAZI TUSLARDA CIKIYOR MESELA GULUCUK YAPCAM BOLE OLUYOR ?(
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Ocak 2012       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaslar benımde iki alt tire enter silme (bakspace) virgul birde u nun(noktalısı basmıyor )klavyeyı guncelleöedem once hıcbırı basmıoodu yardım edın sımdıden tesekkurler
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Mart 2012       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bendede aynı sorun varya aceba nasıl yapacaz ??
woltka1001 - avatarı
woltka1001
Ziyaretçi
24 Mart 2012       Mesaj #10
woltka1001 - avatarı
Ziyaretçi
Sayıları çalışmayan arkadaşlarım peki numpad tuşlarını denediniz mi ?