Arama

Facebook'ta yeni başlatılan yeni mesaj uygulamasını nasıl iptal edebilirim? - Sayfa 5

En İyi Cevap Var Güncelleme: 2 Nisan 2012 Gösterim: 41.098 Cevap: 44
yamyam - avatarı
yamyam
Ziyaretçi
15 Ağustos 2011       Mesaj #41
yamyam - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Yeni mail sistemi bir işe yaramadığı gibi eski mesajlaşma sisteminin de canına okumuş. Hem mail hem sms hemde mesajları bir arada toplamışlar ama ben bu karmaşa arasında ne gelen ne giden ne de diğer mesajları rahatlıkla bulabiliyorum. Üstelik bir de sohbet halinde yaptığınız yazışmalarda bu karmaşanın içine eklenmiyor mu al başına belayı. Sapla samanı birbirine karıştırmışlar. Sapı da samanıda aynı samanlığa koymuşlar. Yeni facebook mesajlaşma sistemine henüz geçmemiş olanlar sakın ha sakın geçiş yapmasınlar zira bu geçişin dönüşü yok. Facebook yeni mesaj sisteminin iptali hali hazırda mümkün değil. İnternet sayfalarında güya yeni facebook mesaj sistemini iptal etmek diye konular açılmış ama hepsinin içi boş. Bu yüzden siz siz olun eski mesaj sisteminizin kıymetini bilin. Ben yandım siz yanmayın

Sponsorlu Bağlantılar
Yani kısacası facebookun yine mesajlaşma yöntemi tam bir curcuna. Umarız en kısa sürede facebook yaptığı bu yanlışı düzeltir ve eski mesaj sistemine geri döner.

Sistemin bir kaç iyi yönü yok değil bunlardan birincisi @facebook.com uzantılı e-posta hesabı edinebiliyor olmanız. İkincisi henüz Türkiyeye çalışıyor mu bilmiyorum ama facebook üzerinden sms gönderme imkanı ayrıca facebook mesajları arşivleme imkanı , mesajlar içinde detaylı arama yapma imkanı, sohbet esnasında yapılan yazışmalarında mesaj bölümüne kaydedilmesi, …

Eğer tüm bu yazdıklarıma rağmen facebook yeni mesaj sistemine geçmek istiyorsanız takdir sizin

Son kez tekrar ediyorum eğer facebook’un yeni mesaj sistemine geçerseniz. Bu yeni mesaj sisteminden eski mesaj sistemine dönüş şansınız bulunmamakta. Yani yeni mesaj sistemini iptal edemiyorsunuz.

Bu kadar tepkiden dolayı yani herkesin düşüncesine göre yazılan bu ama Ben yeni mesajlaşma sisteminden hic mi hiç memnun değilim diyemiycem hatta benim 2 tane hesabım var 1 tanesi eskisi gibi diğeride işte yeni mesaj sistemi ben yeni mesaj sisteminden memnunum yani hem daha hızlı hemde arşivleme falan var ama siz neden bu kadar rahatsızsınız bu durumdan anlamış değilim ama neyse Msn Happy
SedatCik - avatarı
SedatCik
Ziyaretçi
3 Eylül 2011       Mesaj #42
SedatCik - avatarı
Ziyaretçi
Facebook Yeni mesaj Sisteminden Gıcık olanlar ve iptal edemiyenler üzülmesin

Sponsorlu Bağlantılar
( Sohbet ederken karşi tarafin mesaji mesajlar bölümüne qeliyordu ve sohbet kutusunda görünmüyordu bu Onuda cözüyor )

İyi Seyirler +Rep . !
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Aralık 2011       Mesaj #43
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ARKADAŞLAR FACEBOOK KISA MESAJLARI İPTAL ETMEK İÇİN KISA MESAJ BÖLÜMÜNE GİRİN

IPTAL YAZIP 3223'E GÖNDERİN ONDAN SONRA TELEFONUNUZU AÇIP KAPATIN ONDAN SONRA %100 OLARAK KESİNLİKLE İPTAL OLUYOR.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Şubat 2012       Mesaj #44
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar hesap ayarlarından mobile tıklayın kaldırın telefon numaranızı
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Nisan 2012       Mesaj #45
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben facebokumu mobıl onay kodunu gırerek kullanıyorum telefonumu degıstım kod gelmıyor nasıl gırecegım faceboka bılgısı olan yardım etsınn