Arama

Bulunduğunuz şehirlerden diğer şehirlere ne kadar sürede ulaşılabilir?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 10 Mayıs 2012 Gösterim: 3.778 Cevap: 6
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Mart 2011       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
performans ödevi:Bulunduğunuz şehirden,aşağıdaki şehirlerle hangi ulaşım türleri kullanarak gidileceğini araştırınız. Araştırma sonuçlarını süre ve ekonomi yönünden karşılaştırarak bir tabloda gösteriniz ve yorumlayınız (ANKARA,ANTALYA,ERZURUM,İSTANBUL,TRABZON) yardım edermisiniz ? yarına yetiştirmem lazım bulamıyorum
EN İYİ CEVABI RivaN verdi
Merhaba ;

Sponsorlu Bağlantılar
Yardım etmeye çalışacağım fakat ödev adında anlaşılacağı üzere performans ödevi sizde gördüğüm kadarı ile son güne bırakmışsınız . Ne kadar itinalı bir ödev olur bilemiyorum ama en azından birkaç öneride bulunayım , deneyin .

Ankara
Antalya
Erzurum
İstanbul
Trabzon

Ek olarak nerede yaşadığınızı ve öğrenim durumunuzu yazmış olsaydınız daha güzel bir sonuç verebilirdim size .

Yaşadıgınız şehir ile bu şehirler arasındaki uzaklıklara bakın internet yardımı ile .
Sonrasında ;

images?qtbnANd9GcR S0hg7UYvKjj5TJFcxXx7iJVBi7X5jCe9Vjb8WORCMB0CvzDFOg

Örnek olarak bu tablo gibi bir tablo çizin .Sağ tarafa şehirleri , sol tarafa ise Ulaşım türü * , Ekonomik sonucu* , Zaman Dilimi* şeklinde bölmeler ayırarak sonuçları yazın . En azından kafanızda bir yöntem oluşturursunuz düşündüğünüz takdirde .Kolay gelsin , iyi çalışmalar :)

RivaN - avatarı
RivaN
Ziyaretçi
12 Mart 2011       Mesaj #2
RivaN - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Merhaba ;

Sponsorlu Bağlantılar
Yardım etmeye çalışacağım fakat ödev adında anlaşılacağı üzere performans ödevi sizde gördüğüm kadarı ile son güne bırakmışsınız . Ne kadar itinalı bir ödev olur bilemiyorum ama en azından birkaç öneride bulunayım , deneyin .

Ankara
Antalya
Erzurum
İstanbul
Trabzon

Ek olarak nerede yaşadığınızı ve öğrenim durumunuzu yazmış olsaydınız daha güzel bir sonuç verebilirdim size .

Yaşadıgınız şehir ile bu şehirler arasındaki uzaklıklara bakın internet yardımı ile .
Sonrasında ;

images?qtbnANd9GcR S0hg7UYvKjj5TJFcxXx7iJVBi7X5jCe9Vjb8WORCMB0CvzDFOg

Örnek olarak bu tablo gibi bir tablo çizin .Sağ tarafa şehirleri , sol tarafa ise Ulaşım türü * , Ekonomik sonucu* , Zaman Dilimi* şeklinde bölmeler ayırarak sonuçları yazın . En azından kafanızda bir yöntem oluşturursunuz düşündüğünüz takdirde .Kolay gelsin , iyi çalışmalar Msn Happy

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Mayıs 2011       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
sehirler arasi ulasim turleri ile ilgili daha fazla bilgi istiyorum
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Mayıs 2011       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba ;

Ankara
Antalya
Erzurum
İstanbul
Trabzon

Sonrasında ;

Örnek olarak bu tablo gibi bir tablo çizin .Sağ tarafa şehirleri , sol tarafa ise Ulaşım türü * , Ekonomik sonucu* , Zaman Dilimi* şeklinde bölmeler ayırarak sonuçları yazın . En azından kafanızda bir yöntem oluşturursunuz düşündüğünüz takdirde .Kolay gelsin , iyi çalışmalar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Mayıs 2011       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
giresun yok ama güzel olmuş. teşekkür ederim yinede giresunu'da eklersen daha iyi olur.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Mayıs 2012       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ankarada yaşıyorum bir daha yaparmısınız
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Mayıs 2012       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşım hangi okuldasın benim ödevimde aynısı merak ettim....