Arama

Cep telefonum suya düştü çalışmıyor, ne yapmalıyım? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 24 Aralık 2016 Gösterim: 30.338 Cevap: 31
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Haziran 2012       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benimde yanlarında ses ayayrları çalışıyor ama ekran tuşlarıçalışmıyor.telofon dokummatik.
Sponsorlu Bağlantılar
yunus316 - avatarı
yunus316
Ziyaretçi
14 Haziran 2012       Mesaj #12
yunus316 - avatarı
Ziyaretçi
pirincin içinde 2 3 gün beklet pirinç nemini alır . Msn Happy
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Haziran 2012       Mesaj #13
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Kavanozun ağzı açık mı olucak, yoksa kapakla kapatılıcak mı?
imdatt - avatarı
imdatt
Ziyaretçi
8 Ağustos 2012       Mesaj #14
imdatt - avatarı
Ziyaretçi
meraba ben 13 yasındayım telefonum camasır makınasınd yıkandı 3303 tellefonun modeli babama söleyemedim korkudan telefonun ekranınına az miktarda su kaçmış ses ve titreşim gelioz ama ekrana görüntü gelemiyor ekranın üstünde su lütfen acil yardım PLS .....
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Ekim 2012       Mesaj #15
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
telefonum suya düştü ve şuan açılmıyor ne yapmalıyım ?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Kasım 2012       Mesaj #16
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Telefonun Ekranının dışındaki bölgeleri toksitlenmeye karşı kolonyalı mendille sil yalnız silmeden önce SAÇMAKİNESİYLE ASLA KURUTMA VB. düşük vatt lı ampulun altında ve ya hassas bir mendille sil sonra kolonyalı mendil sonra Pirinç kavanozuna telefonu yaklaşık 1-2 gün boyunca koy ve beklet bu çk önemli çünkü pirinç nemi emer bu Mesajı 2011 de yazmışsın ben 2012 de yazıyorum muhtemelen görmiyceksin ama başkalarına yardımcı olucak bu yazdıklarımı uygulayın arkadaşlar ıphone um suya düşünce böyle yaptım sorunsuz eskisinden daha iyi ayrıca kolonyalı mendille silerken ekrana temas ettirmeyin yoksa ekran göçer pirinçte bekletirken telefonun bataryasını ve arka kabını mutlaka çıkarın onları da bekletin çıkık bir şekilde
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Kasım 2012       Mesaj #17
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar benim başıma da akıl almaz bişey geldi. Nokia n9 um vardı. Yeni almıştım. Aldıktan yaklaşık 2 ay sonra denize girerken cebimde unutmuştum Msn Sad . Servise gönderdim. Kullanıcı hatası dediler ve telefonun değeri kadar para ile tamir edebileceklerini söylediler. Telefon bi daha çalışmadı duruyo öyle. Daha taksiti bitmedi hee. İçim yanıyo akılma gelince Msn Sad
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Ekim 2013       Mesaj #18
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar benim telefonum tuvalete düştü. ne yapacağımı bilmiyorum sac kurutma makinesı ile kuruttum kaloriferin üstüne koydum olur mu ?
Misafirkelebek - avatarı
Misafirkelebek
Ziyaretçi
8 Kasım 2013       Mesaj #19
Misafirkelebek - avatarı
Ziyaretçi
ya off benimkide okulda düştü kafayı yicektim getirdim kuruttum ama bide pirinç denedim çalışmıyo korkuyorum canım çok sıkkın
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Kasım 2013       Mesaj #20
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
tamirciye götürün bence en iyisi!!!!!!!!!!!