Arama

Sevgilime hediye almak istiyorum yardım eder misiniz?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 1 Temmuz 2014 Gösterim: 6.225 Cevap: 12
Josie - avatarı
Josie
Ziyaretçi
3 Nisan 2011       Mesaj #1
Josie - avatarı
Ziyaretçi
kız arkadaşım en küçük şeylerden bile mutlu olabilen biri sizden istediğim yaratıcı bir şekilde ona hediye vermem ... mesela 1 ay önce bir kolye aldım sonsuzluk işareti şeklinde kutu içinede necip fazıl'ın aşk temalı sonsuzluk şiirini sıkıştırdım ve verdim çok mutlu olmuştu bunun gibi yaratıcı şeyler bekliyorum yardım ederseniz sevinirmMsn Wink
EN İYİ CEVABI CrasHofCinneT verdi
Sevgiliye alınabilecek en zarif hediye ince bir düşüncenin ürünü çiçektir. Sevgiliyi mutlu etmenin en ama en güzel yoludur çünkü hiçbir hediyenin yerini tutmaz çiçek. Başka bir şeydir sanki. Sadece hediye de değil insanin ruhuna hitap eder. Sadece çok ama çok özel erkekler bilir çiçek vermenin sevgilideki etkisini. Ama çok ilginçtir ki zaten genelde hediye almak adina gezinmeyi ,hediye seçmeyi ve verirken doğru şekilde davranmasını yeterince zor bulan erkeklerin en son aklına gelen ve bazen hiç gelmeyen hediye çiçektir. Kanımca sevgilisine çiçek veren erkekler gerçekten seven erkeklerdir. Gözlemlerime dayanaraktan diyebilirim ki hiç sevmemesine rağmen en pahalı mücevheri, kürkü alan erkekler gerçekten sevmedikçe çiçek hediye edemezler.

Sponsorlu Bağlantılar
logomkn

Josie - avatarı
Josie
Ziyaretçi
3 Nisan 2011       Mesaj #2
Josie - avatarı
Ziyaretçi
eee yok mu yaratıcı bir şeyler
Sponsorlu Bağlantılar
esra erol - avatarı
esra erol
Ziyaretçi
3 Nisan 2011       Mesaj #3
esra erol - avatarı
Ziyaretçi
ben saat veya kravat alabilirsinMsn Happy beğenebilir
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Nisan 2011       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ona bir demet gül içinde not ile birde onu luna parka götür orada birlikte eğlenin sonra bir tişört yaptır seni seviyorum adı sonra ceketini çıkart çok mutlu olur ardındanda hediyeni ver ona bir bileklik al üstünde adı yazsın
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
kumral rosee - avatarı
kumral rosee
Ziyaretçi
27 Nisan 2011       Mesaj #5
kumral rosee - avatarı
Ziyaretçi
sevgilim antalya da çalışıyor ama ben konya dayım ayda bir defa benim için geliyor ona hediye almak istiyorum ama ne alacağıma kararsızım?sizce ne alabilirim?
faass - avatarı
faass
Ziyaretçi
26 Kasım 2011       Mesaj #6
faass - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar kız arkadaşımla 1. yıl dönümüze güzel birşeyler yapmak istiyorum.sizlerden yaratıcı fikirler bekliyorum.
bu bir hediye de olabilir veya şöyle şöyle birşey yapmıştım ben de olabilir.
CrAzY GhOsT - avatarı
CrAzY GhOsT
Ziyaretçi
29 Şubat 2012       Mesaj #7
CrAzY GhOsT - avatarı
Ziyaretçi
selam arkadaşlar bu konu hakkında bilgileriniz varsa lütfen yardımcı olun
woltka1001 - avatarı
woltka1001
Ziyaretçi
29 Şubat 2012       Mesaj #8
woltka1001 - avatarı
Ziyaretçi
Onun kapısının önüne bir gül koyup[gülün dikenini temizle]ona kendin şiir yazabilirsin.
CrasHofCinneT - avatarı
CrasHofCinneT
VIP Pragmatist Çılgın Zat...
9 Mayıs 2012       Mesaj #9
CrasHofCinneT - avatarı
VIP Pragmatist Çılgın Zat...
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Sevgiliye alınabilecek en zarif hediye ince bir düşüncenin ürünü çiçektir. Sevgiliyi mutlu etmenin en ama en güzel yoludur çünkü hiçbir hediyenin yerini tutmaz çiçek. Başka bir şeydir sanki. Sadece hediye de değil insanin ruhuna hitap eder. Sadece çok ama çok özel erkekler bilir çiçek vermenin sevgilideki etkisini. Ama çok ilginçtir ki zaten genelde hediye almak adina gezinmeyi ,hediye seçmeyi ve verirken doğru şekilde davranmasını yeterince zor bulan erkeklerin en son aklına gelen ve bazen hiç gelmeyen hediye çiçektir. Kanımca sevgilisine çiçek veren erkekler gerçekten seven erkeklerdir. Gözlemlerime dayanaraktan diyebilirim ki hiç sevmemesine rağmen en pahalı mücevheri, kürkü alan erkekler gerçekten sevmedikçe çiçek hediye edemezler.

logomkn
Ölmediğine sevindim, hala acı çekebiliyorsun...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Temmuz 2012       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Çiçek Siparişi - Çiçek Gönderimi - Yurtdışı Çiçek Siparişi - Çiçek

bu linkten çiçek alabilirsin ilginç çiçekler var ben buradan alıyorum hepMsn Happy