Arama

Sevgilimle konuşacak bir şey bulamıyorum, ne yapmalıyım?

Güncelleme: 21 Temmuz 2011 Gösterim: 4.556 Cevap: 3
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Nisan 2011       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
tam 4 senedir iliskimiz davam ediyor.ara sira kavgalarimizda oluyor.onu cok sevuyorum o da beni seviyo..ama cok ****** bi iliskim var..hic bir sey konusamiyoruz..aradigi zaman selam canim naber nerdesin?iyimisin kapatiyo.cok gorusemiyoruz bile.gorusdugumuz zamanda sessizce oturub biri birimizi seyr ediyoruz.boyle giderse onu kaybetmekden korkuyorum buna dayanamam onu cok seviyorum Msn Sad
Sponsorlu Bağlantılar
mustakar - avatarı
mustakar
VIP VIP Üye
21 Temmuz 2011       Mesaj #2
mustakar - avatarı
VIP VIP Üye
Dört senedir sevgiyle beslenen ilişkinizin evlenmeye gücü yetmemesi çok hazin,İNŞAAALLAH tez zamanda gerçekleri konuşacak cesaretle karşısına çıkarsınız. Sevgiyle kalın
Sponsorlu Bağlantılar
heystop - avatarı
heystop
Ziyaretçi
21 Temmuz 2011       Mesaj #3
heystop - avatarı
Ziyaretçi
daha çok onunla ilgili şeyler konuş. Eğer konuşmasından sıkılırsanan hıhı, evet, a bu çok korkunç gibi şeyler de
nicely - avatarı
nicely
VIP VIP Üye
21 Temmuz 2011       Mesaj #4
nicely - avatarı
VIP VIP Üye
Dört sene dile kolay tabi o konuşmuyorsa sen bir konu at o konu hakkında konuşun veya bugün neler yaptığınız üzüntü sevinç gibi konuları ele alabilir nelerden hoşlanıp hoşlanmadığınızı konuşabilirsiniz birçok şey ise konuşarak değilde sade bir bakışla anlatılmak istenenler vardır anlayan için

evlilik konusuna eğer hazır iseniz giriş yapabilir ve fikirler ,alışkanlıklar, sevip sevmediğiniz yönler gibi mevzuları konuşup birbirinizi daha iyi tanıma imkanı sunar size belki karşınızdaki insan ya fazla konuşmayı sevmiyor yada sizden bekliyor olabilir.Mutluluklar dilerim
Birbirimize tutundukça ;Bıçakların ucu kapanacak.. ~Smiley9TenderMsn Inlove