Arama

Nokia 2730 model telefonda youtube videoları açılmıyor, sorun ve çözümü nedir?

Güncelleme: 20 Aralık 2011 Gösterim: 7.137 Cevap: 5
deadman_61 - avatarı
deadman_61
Ziyaretçi
29 Mayıs 2011       Mesaj #1
deadman_61 - avatarı
Ziyaretçi
S.a arkadaşlar. Bende 2730 var. Youtube'a giriyorm bi videoyu açıyorm tam başlayacakken 'dosya biçimi desteklenmiyor' diye bi yazı geliyor. Yapılandırma ayarlarında mı sorun var?nolur bi el atın acil!
Sponsorlu Bağlantılar
deadman_61 - avatarı
deadman_61
Ziyaretçi
29 Mayıs 2011       Mesaj #2
deadman_61 - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar benim 2730 model nokia telefonum var. Youtube'a giriyorum bi video seçiyorum ama tam başlayacakken 'dosya biçimi desteklenemiyor' diyo. Sorun ve çözüm nedir bi el atın acil!

Sponsorlu Bağlantılar
---------- Mesaj tarihi 09:23 ---------- Önceki mesaj tarihi 09:14 ----------

Ya kimse yokmu yardım eden Msn Sad
deadman_61 - avatarı
deadman_61
Ziyaretçi
29 Mayıs 2011       Mesaj #3
deadman_61 - avatarı
Ziyaretçi
Ya nolur yardım. KİMSE YOKMU YAW YARDIM EDECEKMsn Mad
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Aralık 2011       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Aynı sorun bendede var baştan açıyordu sonra bi gıcıklik yaptı ve aynı hatayı bendede diyor gösterilecek dosya yok diyor bağlantı akışını kontrol edin diyor telim 2700
Ilham - avatarı
Ilham
Ziyaretçi
19 Aralık 2011       Mesaj #5
Ilham - avatarı
Ziyaretçi
Cevabını bende bilmiyoru. Bence konfiqurasiya ayarlarında. English diline çevirirken göreceksiniz.
Salam. Mən Azərbaycanlıyam. Sorum budu ki, benim cep telefonumun ayarlarını ne kadar kurcalasam youtube deki videolar açılmıyor. Markası nokia 5130c-2 dir ve ya 5130 Xpressmusic. Cevap gözlüyorum. İlham
X_Set - avatarı
X_Set
Ziyaretçi
20 Aralık 2011       Mesaj #6
X_Set - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
deadman_61 adlı kullanıcıdan alıntı

S.a arkadaşlar. Bende 2730 var. Youtube'a giriyorm bi videoyu açıyorm tam başlayacakken 'dosya biçimi desteklenmiyor' diye bi yazı geliyor. Yapılandırma ayarlarında mı sorun var?nolur bi el atın acil!

Merhaba;
Telefonunuza RealPlayer , Adobe Flash Player gibi video oynatıcı ve gösterici programları yükledikten sonra,bu sorunun çözüleceğini sanıyorum.Eğer çözülmesse yada Bu programlar zaten telefonunuzda varsa orasını bilemem.

İyi Forumlar.