Arama

Evimizi hamam böceği sardı, nasıl temizleriz?

Güncelleme: 31 Temmuz 2012 Gösterim: 1.919 Cevap: 3
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Haziran 2011       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bizim evimizde lağımdan gelen çok sayıda hamam böceği var.ne yapsak kurtulamıyoruz.hiroşima ya atılan atom bombasının yaydığı radyasyondan sadece hamam böcekleri etkilenmemiş.otun bile yetişmediği bu ortamda bu böcekler kitinleri sayesinde kurtulmuş diyorlar.gerçekten de bu doğru mudur?hamam böceklerini öldürmenin tek yolu onları ezmek mi?lütfen yardımcı olun.
Sponsorlu Bağlantılar
DERUNİ - avatarı
DERUNİ
Ziyaretçi
15 Haziran 2011       Mesaj #2
DERUNİ - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

bizim evimizde lağımdan gelen çok sayıda hamam böceği var.ne yapsak kurtulamıyoruz.hiroşima ya atılan atom bombasının yaydığı radyasyondan sadece hamam böcekleri etkilenmemiş.otun bile yetişmediği bu ortamda bu böcekler kitinleri sayesinde kurtulmuş diyorlar.gerçekten de bu doğru mudur?hamam böceklerini öldürmenin tek yolu onları ezmek mi?lütfen yardımcı olun.

çeşit çeşit böcekleri vardır sorununuzu giderecek mutlak bir böcek ilacı bula bilirsiniz eczaneye uğramanız uygun olur
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Temmuz 2012       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bir ilaçlama firmasından yardım almalısınız. arzu ederseniz iletişime geçebilirsiniz.
boceksizev.com
Jinsoo53 - avatarı
Jinsoo53
Ziyaretçi
31 Temmuz 2012       Mesaj #4
Jinsoo53 - avatarı
Ziyaretçi
ben sana ilaçlama tarzı birşey tavsiye etmiyorum şahsen. Çünkü böcek ilaçları vs. bunlar sadece günü kurtarırlar bir sonraki nesil cok daha güçlü olurlar . internette daha önce araştırdığımda hamam böceklerinin Pipo tütününden nefret ettiklerini biliyorum böceklerin cıktıgı yerlere bu maddeden koymanı tavsiye ederim daha sonra sayılırı yavaşça azalıp bitecektirler.