Arama

MsXLabs hakkında bilgi verir misiniz?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 1 Haziran 2012 Gösterim: 1.369 Cevap: 8
Bessonnitsa - avatarı
Bessonnitsa
VIP VIP Üye
25 Haziran 2011       Mesaj #1
Bessonnitsa - avatarı
VIP VIP Üye
İyi günler arkadaşlar,

MsXLabs Web Sayfası Düzeni, Profil Tasarımları, Bilgileri ve Çoğu Forumlarda gözüme çarpan bazı içeriklerden dolayı kafama soru işaretleri takıldı! MsXLabs'ın dini inancı ne? Yani ne bileyim nasıl bir ideolojiye bağlı? Vesaire...
EN İYİ CEVABI SaKLI verdi
Foruma üyelik esnasında dini inanç bilgisi istenmemektedir. İnancınız hakkın da herhangi bir sorgulama yapılmamaktadır. Bu bakımdan forumun dini görüş olarak ortaya sürdüğü bir durum yoktur.

Sponsorlu Bağlantılar
Forum yetkilileri ve üyeleri dini inançları ve ideolojik düşünce ve bilgilerini forum içeririsinde paylaşabilecekleri bölümler mevcuttur. Ancak sohbet bölümlerin de istismara ve tartışmaya yol açma olasılığı göz önünde bulundururlarak dini inançlar ve ideolojik düşüncelerin konuşulmaması istenmektedir.

Forum sahibinin forum üzerinde değişiklik yapma ve dilediği amaca hizmet etmesi yönünde ki hakkı saklıdır.

Kişisel bir web sitesi olarak 2005 yılında yayına girmiştir, hala bu şekilde devam etmektedir. Ticari amaç güdülerek hazırlanmış bir web sitesi değildir. Ancak zaman içinde gösterilen yoğun ilgiden dolayı barındırma masraflarının ödenebilmesi için bazı sayfalara sponsor bağlantılar yerleştirilmiştir. Özel istek üzerine reklam alınması da site sahibinin inisiyatifindedir. Tasarım ve teknik işlemler yalnızca site sahibi tarafından yapılmaktadır. Sitede üyelik sistemi vardır. Misafir ziyaretçiler siteden faydalanabiliyor olsalar da tüm içeriğe erişim için üye olmaları gerekmektedir (ücretsiz). Üyelerin, sitenin kullanıcı etkileşimli bölümlerinde (forum ve sohbet sistemleri) kendilerini ifade etme ve paylaşım yapma hakları bulunmaktadır. Bu noktada; genel seviyeyi, düzeni ve yasalara uyumluluğu muhafaza etmek adına yardımcılara ihtiyaç duyulduğundan, gönüllülerden oluşan bir yetkili site ekibi kurulmuştur.

Site Hakkında - Gizlilik Poliçesi - İçerik Kullanım Şartları | MsXLabs

zombi - avatarı
zombi
Ziyaretçi
23 Ekim 2011       Mesaj #2
zombi - avatarı
Ziyaretçi
siz kimsiniz
Sponsorlu Bağlantılar
SaKLI - avatarı
SaKLI
VIP VIP Üye
24 Ekim 2011       Mesaj #3
SaKLI - avatarı
VIP VIP Üye
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Foruma üyelik esnasında dini inanç bilgisi istenmemektedir. İnancınız hakkın da herhangi bir sorgulama yapılmamaktadır. Bu bakımdan forumun dini görüş olarak ortaya sürdüğü bir durum yoktur.

Forum yetkilileri ve üyeleri dini inançları ve ideolojik düşünce ve bilgilerini forum içeririsinde paylaşabilecekleri bölümler mevcuttur. Ancak sohbet bölümlerin de istismara ve tartışmaya yol açma olasılığı göz önünde bulundururlarak dini inançlar ve ideolojik düşüncelerin konuşulmaması istenmektedir.

Forum sahibinin forum üzerinde değişiklik yapma ve dilediği amaca hizmet etmesi yönünde ki hakkı saklıdır.

Kişisel bir web sitesi olarak 2005 yılında yayına girmiştir, hala bu şekilde devam etmektedir. Ticari amaç güdülerek hazırlanmış bir web sitesi değildir. Ancak zaman içinde gösterilen yoğun ilgiden dolayı barındırma masraflarının ödenebilmesi için bazı sayfalara sponsor bağlantılar yerleştirilmiştir. Özel istek üzerine reklam alınması da site sahibinin inisiyatifindedir. Tasarım ve teknik işlemler yalnızca site sahibi tarafından yapılmaktadır. Sitede üyelik sistemi vardır. Misafir ziyaretçiler siteden faydalanabiliyor olsalar da tüm içeriğe erişim için üye olmaları gerekmektedir (ücretsiz). Üyelerin, sitenin kullanıcı etkileşimli bölümlerinde (forum ve sohbet sistemleri) kendilerini ifade etme ve paylaşım yapma hakları bulunmaktadır. Bu noktada; genel seviyeyi, düzeni ve yasalara uyumluluğu muhafaza etmek adına yardımcılara ihtiyaç duyulduğundan, gönüllülerden oluşan bir yetkili site ekibi kurulmuştur.

Site Hakkında - Gizlilik Poliçesi - İçerik Kullanım Şartları | MsXLabs

BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 2 üye beğendi.
..
Luzi mahşer - avatarı
Luzi mahşer
Ziyaretçi
29 Ekim 2011       Mesaj #4
Luzi mahşer - avatarı
Ziyaretçi
Burayla/form,sayfa ile ilgili bilgilenmek istiyorum. Kaydoldum ama bilinçsiz.
müslüman - avatarı
müslüman
Ziyaretçi
6 Şubat 2012       Mesaj #5
müslüman - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar yeni katıldım siteya sitede neler yapılıyo öğrene bilirmiyimMsn HappyMsn Embarrassed
OnlinePowerTime - avatarı
OnlinePowerTime
Ziyaretçi
29 Şubat 2012       Mesaj #6
Ziyaretçi
Sorularımız alttadır.Cevaplayabilirsiniz.

Msxlabs.org hakkında bilgini varsa paylaşın.

Msxlabs.org'un kuralları nelerdir?

Msxlabs.org ile ilgili fotoğraflar varsa sunun.
OnlinePowerTime
Ziyaretçi
29 Şubat 2012       Mesaj #7
Ziyaretçi
Bu sitenin kuruluşu ve içeriklerin oluşu nasıldır?
Bilgisi olan paylaşabilir mi?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Mayıs 2012       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
vbullettin mi ?
derin adam - avatarı
derin adam
Ziyaretçi
1 Haziran 2012       Mesaj #9
derin adam - avatarı
Ziyaretçi
evet efendiler ben foruma yeni geldim mesaj yazacak konulara bir göz attım nerdeyse tüm üyeler bilgi içerikli mesaj yazmış. Hiç forum chat tarzı göremedim. Bu forumda bilgi içerikli mesaj yazmak zorunlu mu yoksa istediğin türlü yazabilirmisin ?