Cevap Yaz Yazdır
En İyi Cevap Var Güncelleme: 8 Mayıs 2013  Gösterim: 10.543  Cevap: 3

Bilgisayarda gizlenen bir dosyayı nasıl geri getirebilirim?

Misafir
19 Temmuz 2011 09:47       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bilgisayarımda bir dosyayı gizledim, o dosyayı nasıl geri getirebilirim? aciil yadım edn lütfn...
EN İYİ CEVABI cian33 verdi
Bilgisayarım-Araçlar-Klasör seçenekleri-Görünüm bu sekemeye kadar ulaştığında "Gizli klasör ve dosyları göster" die bi seçenek var ona tıklıyorsun ve kLasörLeri gizlediğin yere git (D: sürücüsü , masaüstü,belgelerim vs..) her nereye koyduysan aynen orda duruyordur :)
Sponsorlu Bağlantılar
cian33
19 Temmuz 2011 10:12       Mesaj #2
cian33 - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Bilgisayarım-Araçlar-Klasör seçenekleri-Görünüm bu sekemeye kadar ulaştığında "Gizli klasör ve dosyları göster" die bi seçenek var ona tıklıyorsun ve kLasörLeri gizlediğin yere git (D: sürücüsü , masaüstü,belgelerim vs..) her nereye koyduysan aynen orda duruyordur Msn Happy
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir
13 Ocak 2012 16:04       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
gizlenen dosya nasıl gelir
Sponsorlu Bağlantılar
xsharpx
8 Mayıs 2013 12:48       Mesaj #4
xsharpx - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar, gizli dosyalarınız gerekli ayarlamaları yaptıktan sonra da görünmüyorsa veya flaş belleğinizdeki dosyalarınız bir anda görünmemeye başladıysa; bu sorun virüsten kaynaklanmaktadır. Bu noktada yapılması gereken bazı işlemler var. Bunlar:

[ " Öncelikle virüsün silindiğinden emin oluyoruz bunun için öncelikle combofixi indirin ve çalıştırın. Combofix çalışırken bilgisayarda başka bir işlem yapmayın. İşlemin bitmesi 5 – 10 dakika sürebilir. Ardından iyi bir antivirüs ile bilgisayarınızı taratın.

Combofix ve Güncel Antivirüs taramasını yaptıktan sonra;
  1. Klasör ve Arama Seçeneklerinden --> Görünüm --> Gizli dosyaları gösteri seçiyoruz ve Korunan işletim sistemi dosyalarını gizle’nin önündeki tiki kaldırıyoruz.
  2. Bu işlemlerden sonra görünmeyen dosyalarımıza baktığımızda soluk olarak görebiliriz. Sırada Dosyaların sistem ayarını değiştirmek kaldı.
  3. Bu amaçla da; ac.exe dosyasını indirip kuruyoruz. Çok küçük bir dosyadır ve hemen kurulur.
  4. Son olarak ise gizli görünen dosyalarımızı seçip, üzerlerinde sağa tıklayıp öznitelikleri değiştir seçeneğinden gizli ve sistem seçeneklerinin tikini kaldırıyoruz. " ]
Kaynak: www.arsivbelge.com

Umarım işinize yarar...
Hızlı Cevap
Mesaj:


Soru-Cevap forumu 'Bilgisayarda gizlenen bir dosyayı nasıl geri getirebilirim?' konusunu görüntülüyorsunuz: bilgisayarımda bir dosyayı gizledim, o dosyayı nasıl geri getirebilirim? aciil yadım edn lütfn......

Aramalar: Bilgisayarda gizlenen bir dosyayı nasıl geri getirebilirim?

Kaynak:

Bu sayfalarımıza baktınız mı
paneli aç
Paylaş