Arama

Bella Thorne kaç yaşındadır? - Sayfa 3

En İyi Cevap Var Güncelleme: 1 Temmuz 2015 Gösterim: 67.810 Cevap: 111
Lanetkaranlık - avatarı
Lanetkaranlık
Ziyaretçi
27 Mayıs 2012       Mesaj #21
Lanetkaranlık - avatarı
Ziyaretçi
16 yasına giren Bella Thorne 2012 de 16 yaşına girdi doğumu 8 Ekim 1997 dir.Bella Thornenin en sevdiği rolü Disney Chanel de oynayan flim HAYDİ ÇALKAL daki Cece(Sisi)rolüdür.Konuk oyuncu olarak Wawerly Büyücülerinde Max(Mex)in kız arkadaşı olarak oynamıştır.

Sponsorlu Bağlantılar
Alıntı deildir .!
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Mayıs 2012       Mesaj #22
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Zendaya (Zendaya Coleman) (Doğum : 1 Eylül 1996) Amerikalı aktris, şarkıcı ve dansçı'dır.Bella THORNE 8 Ekim 1997de doğmuştur.Amerikan aktris, şarkıcı ve dansçıdır.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Haziran 2012       Mesaj #23
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bella thorne 15 yaşında Msn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Haziran 2012       Mesaj #24
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben ve knk aynıyız onlar gibiyiz benziyoruzda cnm knm sarışın o bela bende esmerim zendaya yani öle yaa onları yaşlarıda zendaya:16 bella:14 haberiniz olsun yani bilin Msn Happy 2 yaş var aralarında Msn Happy ama ben knkmı çok seivoyurm aynıyız harekaetlerimizde aynı görünüşümmüzde benzio yan iişte biz böle olmayı çok sewiyoruz I love you zendaya and bella Msn Happy<3 <3 <3 Msn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Haziran 2012       Mesaj #25
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya orda bella normal 14 yasında birinin boyunda tvde öle görüoz biz ben yarı türk yarı amarikalıyım anem amarikalı bellayı 1 keree gördüm 14 yasında bi çoçun boyunda
LOVE BELLA - avatarı
LOVE BELLA
Ziyaretçi
10 Haziran 2012       Mesaj #26
LOVE BELLA - avatarı
Ziyaretçi
arkadaslar bella 14 yasında gerçekte 16 yasında bi adam var alaça karanlıkta görmüştüsüzün onun boyundan kıza ama tvde byük gösteri o 16 yasında deil yani Msn Grin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Haziran 2012       Mesaj #27
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bn bella hayranı olmakla kalmayıp onun gibi olmaya uğraşanlardanım...Eskiden danstan nefret ederdim ne kadar danstan nefret etsemde rocky e benziyordummm derslerim süper o zaman dansı sevmiyordum yani diziyi izlemeye başlamadan önce ama şimdi bayılıyorum ve öğretmenlerim ile arkadaşlarım sesime ve dansıma bayılıyor biraz da utangacım mecbur kalmadıkça ikisini de yapmamaya çalışıyorum ama bazen yapıyorum utanmadıığım insanların yanında ve onlar beğeniyorlar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Haziran 2012       Mesaj #28
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
biz 2012 deyiz 2012 den 1997 yi çıkar 15 yaşında bella /diğeri 1996 16 yaşında zendaya
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Temmuz 2012       Mesaj #29
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya arkadaşlar. bella ve zendaya 16 yaşındalar . anlayamayanlar: dizide ,,,, hıgh school yazıyor. okulda çekim yaptıklarında. sizce lisedeki kızlar 13 yaşında olur mu ? sallamayın. by.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Temmuz 2012       Mesaj #30
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Konu tamamen doğrudur akdaşlar.Bella Thorne 1997 yılında doğmustur.Vikpediye bakmanızı tavsiye ediyorum