Cevap Yaz Yazdır
Güncelleme: 2 Şubat 2014  Gösterim: 1.360  Cevap: 7

Hangi dershaneyi önerirsiniz?

Misafir
17 Eylül 2011 01:27       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
final dergisi dersanesi ve kültür dersanesi arasında kaldım yardım eder misiniz lütfen?
final dersanesine giden var mı aranızda ?
Sponsorlu Bağlantılar


17 Eylül 2011 12:29       Mesaj #2
Valeria - avatarı
VIP Çilekli
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

final dergisi dersanesi ve kültür dersanesi arasında kaldım yardım eder misiniz lütfen?
final dersanesine giden var mı aranızda ?

Seçeceğiniz dershanenin başarı grafiğini göz önünde bulundurabilirsiniz.Dershane bir araç olmakla beraber önemli olan sizin başarınız ve azminizdir.Tabi mali yönden de bu konuyu değerlendirmeniz gerekirMsn Happy
ladymary
14 Şubat 2012 00:36       Mesaj #3
ladymary - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar benim şöyle bir sorum var.8. sınıf için kayıt yaptırmayı düşünüyorum ama çözüm dershanesimi daha iyi yoksa fatih dershanesimi. bir türlü karar veremedim. lütfen yardımcı olurmusunuz???
Misafir
14 Ocak 2014 12:53       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaslar ben seneye 12 sinif olacağım hangi dersaneyi secmeliyim hicbir fikrim yok.gop final ile s.gazi kültür arasinda kaldim.sizce hangisini secmeliyim ? Hangisinim yayinlari egitimi daha iyidir siz bunlardan birini sectiniz mi? Yorumlarinizi bekliyorumm
Son düzenleyen _Yağmur_; 24 Ocak 2014 09:47
Misafir
14 Ocak 2014 14:29       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bak sen bence serhat anafern dersane sini seç o en iyisi
Misafir
23 Ocak 2014 21:03       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Sizce bu dersanelerden hangisini secmeliyim . ?
_OSMANOĞLU_
24 Ocak 2014 08:50       Mesaj #7
_OSMANOĞLU_ - avatarı
Ziyaretçi
Türkiye'deki En İyi Dershaneler

FEM DERSHANELERİ

FEM, Fırat Eğitim Merkezi dershaneler zinciridir.
İstanbulda 2007 yılı itibariyle 46 şubesi Türkiye geneli 139 şubesi vardır. Doğu ve Güneydoğu Anadolu’da yaygın biçimde şubeleri bulunmaktadır. Fem Dersaneleri Güven Dersaneler Birliği (Güvender)e bağlı bir kuruluştur. Dünyada bir ilkle internet üzerinden sanalofis’i başlatmıştır. Soru bankası olarak verdiği kitaplardaki soruların tümü çözümlü video olarak dershane konularına indeksli bir şekilde sanalofis.fem.com.tr adresinde yayınlanmaktadır.

—-
FİNAL DERGİSİ DERSHANELERİ

Final Dergisi Dershaneleri (kısaca FDD), Elazığ’da kurulan bir illerarası dershaneler zinciridir.
Final Eğitim Kurumları çalışmalarına 1980 yılında Anadolu’nun bir şehri olan Elazığ’da dört sınıf ve altı öğretmenle başladı. Kısa bir sürede gelişen çalışmalarıyla adını tüm ülkede duyurdu. İlk illerarası şubesini Malatya’da açtı.[1] 1987 yılında çıktığı günden itibaren Türkiye’nin en yüksek tirajlı üniversite hazırlık dergisi olan “final” yayına girdi. SBS ve ÖSS başta olmak üzere sınava yönelik eğitim veren Final Dershanesi’nin bugün, Türkiye çapında 200′den fazla şubesinde eğitim-öğretim yapılmaktadır. Yönetim Kurulu Başkanı, aynı zamanda matematik öğretmeni olan İbrahim Taşel’dir.[2]
Dershane sitesinde kayıtlı öğrenciler devamsızlık bilgilerine ve sınav sonuçlarıyla ders programlarına bakabilmektedir.
İstanbul’da 2008 yılı itibariyle 19, Ankara’da 5, İzmir’de 5 şubesi Türkiye genelindeyse 201 şubesi vardır.

——
UĞUR DERSHANELERİ

Uğur Dershaneleri, İstanbul’da kurulan bir illerarası dershaneler zinciridir.
26 Kasım 1968′de Laleli’de ilk dersini vererek eğitim-öğretime başlamıştır.[1] OKS ve ÖSS başta olmak üzere sınava yönelik eğitim veren Uğur Dershanesi’nin bugün, Türkiye çapında 100′den fazla şubesinde eğitim-öğretim yapılmaktadır. Genel müdürü ve kurucusu; Enver Yücel’dir.
Dershanede Rehberlik birimi çalışmaları “her bireyin farklı yetenekleri, ilgileri ve beklentileri olduğu” ilkesi üzerine kuruludur. Rehberlik çalışmaları; Bireyi Tanıma ve Bireysel Danışmanlık, Veli – Rehberlik İşbirliği, Mesleki Yönlendirme, ÖSYS Bilgilendirme ve Grup Çalışmaları şeklinde yapılmaktadır.
Dershane sitesinde kayıtlı öğrenciler devamsızlık bilgilerine ve sınav sonuçlarıyla ders programlarına bakabilmektedir. Ayrıca bu sene bir ilk olarak kişiye özgü eğitim sistemini kullanılmaktadır.
İstanbul’da 2008 yılı itibariyle 10 şubesi, Türkiye genelindeyse 149 şubesi vardır.

—–
KÜLTÜR DERSHANELERİ

Kültür Dershaneleri, İstanbul’da kurulan bir illerarası dershaneler zinciridir.
1979′da İstanbul’da ilk dersini vererek eğitim-öğretime başlamıştır. OKS ve ÖSS başta olmak üzere sınava yönelik eğitim verirken 1995 yılında Fatih Dershanesi’nin de grubuna katılması sonucu bugün, Türkiye çapındaki şubeleriyle ÖSS’ye hazırlık eğitim-öğretim yapılmaktadır. Genel müdürü; İshak Yıldız’dır.[1]
Dershane sitesinde kayıtlı öğrenciler devamsızlık bilgilerine ve sınav sonuçlarıyla ders programlarına bakabilmektedir.
İstanbul’da 2008 yılı itibariyle 31 şubesi Türkiye genelinde 66 şubesi vardır.

——
BİREY DERSHANELERİ

Birey Dershaneleri, İstanbul’da kurulan bir illerarası dershaneler zinciridir.
1999′da İstanbul’da ilk dersini vererek eğitim-öğretime başlamıştır. OKS ve ÖSS başta olmak üzere sınava yönelik eğitim veren Birey Dershanesi’nin bugün, Türkiye çapında 100′den fazla şubesinde eğitim-öğretim yapılmaktadır. Genel müdürü; İshak Yıldız’dır. [1]
Dershane sitesinde kayıtlı öğrenciler devamsızlık bilgilerine ve sınav sonuçlarıyla ders programlarına bakabilmektedir.Başarmak için bire bir sloganından da anlaşılabileceği gibi birebir derslere önem vermektedir.Bununla birlikte ödevlerini yapmayanlar birebir alamamaktadır.Bu yönüyle öğrenciyi ders çalışmaya teşvik etmektedir.Dolayısıyla da birey dershanesi hem başarısını arttırmakta hem de ülkeye katkı sağlamaktadır.
İstanbul’da 2008 yılı itibariyle 5 şubesi Türkiye genelinde 103 şubesi vardır.

—–
SINAV DERGİSİ DERSHANELERİ

Türkiye’nin gelmiş geçmiş en çok satan üniversiteye hazırlık dergisi olan Sınav dergisinin, bünyesindeki öğretmenlerle kurduğu ÖSS hazırlık dershanesidir.
Dershanenin şu anda Türkiye çapında şubesi bulunmaktadır.
Kurulduğu zamandan beri, Türkiye’nin en büyük dershaneleriyle rekabet halinde olan Sınav Dergisi Dershaneleri’nin en büyük rakibi Türkiye genelinde FEM, Erol Altaca, Kültür ve Uğur gibi dershanelerdir.
Misafir
2 Şubat 2014 16:20       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Fem


Hızlı Cevap
Mesaj:


Kaynak:

Bu sayfalarımıza baktınız mı
paneli aç