Arama

Hiperaktif çocuğuma ergenliği nasıl anlatabilirim?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 13 Ekim 2011 Gösterim: 1.422 Cevap: 1
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Ekim 2011       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
13 yaşında hiparaktif busene ona ergenliği nasıl anlatmam gerekiyor.şu ana kadar anlatığım şeyi can kulağınla dinemiyor anlatığımı gene çan kulağınla dinlemicek diye cekiniyorum.bana nasıl anatacağım hakkında bilgi verirmisiniz.
EN İYİ CEVABI SaKLI verdi
Çocuğunuza mümkün olduğunca bilgileri verin can kulağıyla dinlemiyor olması sizi duymuyor anlamıyor anlamına gelmez.
Bir seferde anlatmaya çalışmayın siz bile olsanız bir seferde bütün anlatılanları anlayamassınız. Size yakın olduğu zamanlarda oyun oynuyor olsa bile siz azar azar anlatın, sizi duyacaktır, duyduğunu anladığını onaylamasını beklemeyin.
Sponsorlu Bağlantılar
Sabır ve özveri gösterdiğiniz sürece amacınıza ulaşacağınızı unutmayın.
Ayrıca çocuğunuzun okulunda görev yapan Rehber Öğretmeninden yardım isteyebilir veya Rehberlik Araştırma Merkezi Müdürlüğünden de yardım talep edebilirsiniz.
SaKLI - avatarı
SaKLI
VIP VIP Üye
13 Ekim 2011       Mesaj #2
SaKLI - avatarı
VIP VIP Üye
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Çocuğunuza mümkün olduğunca bilgileri verin can kulağıyla dinlemiyor olması sizi duymuyor anlamıyor anlamına gelmez.
Bir seferde anlatmaya çalışmayın siz bile olsanız bir seferde bütün anlatılanları anlayamassınız. Size yakın olduğu zamanlarda oyun oynuyor olsa bile siz azar azar anlatın, sizi duyacaktır, duyduğunu anladığını onaylamasını beklemeyin.
Sponsorlu Bağlantılar
Sabır ve özveri gösterdiğiniz sürece amacınıza ulaşacağınızı unutmayın.
Ayrıca çocuğunuzun okulunda görev yapan Rehber Öğretmeninden yardım isteyebilir veya Rehberlik Araştırma Merkezi Müdürlüğünden de yardım talep edebilirsiniz.
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
..