Arama

Facebook'a girdiğim zaman reklamlar sayfası geliyor, bu sorunu nasıl çözebilirim?

Güncelleme: 26 Şubat 2012 Gösterim: 2.212 Cevap: 3
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Kasım 2011       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
faceme girdiğimde ekrana reklamlar sayfası geliyor bunu nasıl çözerim ?
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Ocak 2012       Mesaj #2
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya facebook ta giriş yaptıgımda profilim göremiyorum sadece reklamlar çıkıyo. Ayarlar ve çkış seçenekleri mevcut bu eklamlardan dolayı facebok hesabımı kullanamıyorum ne yapacağım ?
Sponsorlu Bağlantılar
Rower - avatarı
Rower
VIP MazessezaM
26 Ocak 2012       Mesaj #3
Rower - avatarı
VIP MazessezaM
Siteden kaynaklı geçici bir sorun olabilir. Tarayıcı geçmisini ve çerezlerini silerek tekrar deneyebilirsiniz.

Internet Explorer;
  • Başlat menüsünden Programlar kısmına gelip Internet Explorer'ı açıyoruz;
  • Internet Explorer Penceresindeyken "Ctrl + Shift + Delete" tuş kombinasyonuna basıyoruz.
  • Buradan silmek istediğimiz dosyaları seçip aşağıdan Sil (Delete) tuşuna basıyoruz

Mozilla Firefox
  • Başlat menüsünden Programlar kısmına gelip Mozilla Firefox'u açıyoruz.
  • Mozilla Firefox Penceresindeyken "Ctrl + Shift + Delete" tuş kombinasyonunabasıyoruz.
  • Buradan silmek istediğimiz dosyaları seçip aşağıdan Tarama verilerini temizle butonuna basıyoruz.

Google Chrome;
  • Başlat menüsünden Programlar kısmına gelip Google Chrome'u açıyoruz.
  • Google Chrome penceresindeyken "Ctrl + Shift + Delete" tuş kombinasyonuna basıyoruz. Karşımıza aşağıdaki pencere geliyor.
  • Buradan silmek istediğimiz dosyaları seçip aşağıdan Tarama verilerini temizle butonuna basıyoruz. Internet Explorer'a ek olarak Google Chrome'da belirli zaman aralığındaki dosyaları silebiliyorsunuz. Bunun için "Şu döneme ait verileri temizle" kısmından zaman aralığını seçebiliyorsunuz.
Gölgen misali yanındayım!Msn Thunder
asilturk83 - avatarı
asilturk83
Ziyaretçi
26 Şubat 2012       Mesaj #4
asilturk83 - avatarı
Ziyaretçi
Aynı sorun bende de çıktı. Üye adı ve şifremi girince resimdeki sayfa açılıyor.
Arkadaşıma kendi sayfasından bana bakmasını söyledim, adım bile çıkmadı, sanki faceden silinmiş gibiyim.
Yardımlar için şimdiden teşekkür ederim.
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting