Arama

İstanbul'da özel sektörde çalışan kadın sayısının çalışan erkek sayısına oranı nedir? - Sayfa 5

En İyi Cevap Var Güncelleme: 29 Mayıs 2013 Gösterim: 46.503 Cevap: 78
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Aralık 2011       Mesaj #41
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
kadın%55 erkek%45
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Aralık 2011       Mesaj #42
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben buldum Istanbul Da özel Sektörde çalışan Kadın Sayısının Erkek Sayısının Oranı

Sponsorlu Bağlantılar
Özel sektörde ise üst düzey yönetimde çalışan kadın sayısı çok daha düşüktür. İstanbul'da 80 büyük işletmeyi kapsayan bir araştırma sonuçlarına göre 100 den fazla işçi çalıştıran 63 büyük işletmenin yalnızca 6'sında toplam 7 üst düzey kadın yönetici bulunduğu (% 2.8), buna karşılık 100 den az işçi çalıştıran işletmelerin hiçbirinde üst düzey kadın yönetici olmadığı görülmüştür
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Aralık 2011       Mesaj #43
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
aradığım hiç bir şeyi bulamıyorum offf yaaa yardım edin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Aralık 2011       Mesaj #44
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Özel sektörde ise üst düzey yönetimde çalışan kadın sayısı çok daha düşüktür. İstanbul’da 80 büyük işletmeyi kapsayan bir araştırma sonuçlarına göre 100 den fazla işçi çalıştıran 63 büyük işletmenin yalnızca 6′sında toplam 7 üst düzey kadın yönetici bulunduğu (% 2.8), buna karşılık 100 den az işçi çalıştıran işletmelerin hiçbirinde üst düzey kadın yönetici olmadığı görülmüştür
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Aralık 2011       Mesaj #45
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
lütfen yarına yazınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
Msn Happy)))))))))))
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Aralık 2011       Mesaj #46
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
lütfen bir,iki cümleyle yazın. biz de hemen öğrenelim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Aralık 2011       Mesaj #47
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
erkek yyüzde 70 kadın yüzde15 çalışmayanla ryüzde1 5
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Aralık 2011       Mesaj #48
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Özel sektörde ise üst düzey yönetimde çalışan kadın sayısı çok daha düşüktür. İstanbul’da 80 büyük işletmeyi kapsayan bir araştırma sonuçlarına göre 100 den fazla işçi çalıştıran 63 büyük işletmenin yalnızca 6′sında toplam 7 üst düzey kadın yönetici bulunduğu (% 2.8), buna karşılık 100 den az işçi çalıştıran işletmelerin hiçbirinde üst düzey kadın yönetici olmadığı görülmüştür
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Aralık 2011       Mesaj #49
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
lütfen daha kısa ve önemli yerini yazın yaa
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Aralık 2011       Mesaj #50
Misafir - avatarı
Ziyaretçi