Arama

Hayvanlar ve insanlar arasında geçen fıkra örnekleri verir misiniz? - Sayfa 2

Güncelleme: 13 Ocak 2014 Gösterim: 14.306 Cevap: 18
yahya cum tapcı - avatarı
yahya cum tapcı
Ziyaretçi
16 Aralık 2013       Mesaj #11
yahya cum tapcı - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar lütfen fıkra yazarmısınız
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Aralık 2013       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Avcı adam başından geçenleri şöyle anlatıyormuş.. -Ormanda ilerlerken karşıma kocaman bir Ayı çıkmaz mı? Çifteyi doğrultacak vakit yok!..Silahı bir kenara attığım gibi başladım kaçmaya..Lakin Ayı peşimde!Benden hızlı koşuyor. Bir ara ayının sıcacık nefesini ensemde hissettim..O kadar yaklaşmıştı.Derken Ayının ayağı kaydı yere düştü… Fırsat bu fırsattabana kuvvet arayı açtım. Ama Ayı toparlandı kalktı bana yetişti.Yine nefesi ensemde… Pençesini uzatsa omuzumdan yakalayacak. Allahtan tam o sırada yine Ayının ayağı kaydı yere düştü. Talih bana gülüyor! Hızımı arttırabildiğim kadar arttırdım yeniden arayı beşyüz metre kadar açtım. Tanrı sizi inandırsın arkadaşlar Ayı yine bana yetişti. Yine nefesi ensemde…şansa bakın…Ayının tekrar ayağı kayıp yere düşmez mi?
Macerayı dinleyenlerden biri dayanamamış :
Sponsorlu Bağlantılar
-Sen de çok yürekliymişsin kardeşim!… Hayvan bana üç defa nefesi enseme gelecek kadar sokulsa çok ayıptır söylemesi ben korkumdan altıma ederim.
Avcı dönüp ters ters sözünü kesene bakmış :
-Lafı karıştırma yahu! Ayı üç kez neyin üstüne bastı da ayağı kayıp yere düştü sanıyorsun ?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Aralık 2013       Mesaj #13
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Tavşan bir gün bir eczaneye girer.
Karşısında duran eczacıya sorar :
-Havuç var mı havuç havuç?
Bunun üzerine eczacı;
-Malesef biz sadece ilaç satıyoruz der.
Bunun üzerine tavşan dışarı çıkar.On dakika sonra tekrar gelir ;
-Havuç var mı havuç havuç? der.Eczacı ;
-Az öncede söylediğim gibi biz sadece ilaç satıyoruz ama manav iki sokak arkada der.
Tavşan yine dışarı çıkar ama tekrar tekrar girip çıkmaya devam eder.Ancak duruma daha fazla katlanamayan eczacı tavşana tekrar gelip havuç isterse allah yarattı demeyip agzını burnunu kıracagını bütün dişlerini dökeceğini söyler. Aradan 10-15 dakika gecmeden tavşan yeniden damlar. Fakat eczacıda artık dayanma gücü kalmamıştır ve tavşanın bütün dişlerini döküp eline verir arkasından da bir tekme kapı dışarı atar. Eczacı kurtuldugundan emindir. Tam arkasına yaslanıp derin bir nefes alacakken bir sesle irkilir

- Havuj juyu vay mı havuj juyu havuj juyu ?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Aralık 2013       Mesaj #14
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
hayvanlar ve insanlar arsında geçen fıkralarrrrrrrr yaaaaaaaaaaaaaa
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Aralık 2013       Mesaj #15
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
fare bir gün kırda gezerken karşısına bir çocuk çıkmış çocuk tabi her çocuk gibi tiksinip kaçmış ardan 1veya 2 ay geçmiş fare kırda giderken gene karşısına o çocuk çıkmış bu sefer çocuk kaçmamış anlamış gene aynı fare olduğunu çünkü fare beyaz siyah benekli idi . fare çocuğa
-meraba benden kaçmana gerek yok fareleri herkez iğrenç bilir ama ben iğrenç deilim merak etme
ama gerçektende fare iğrenç değildi . Çocuk bayılcak kıvama geldi çünkü fare konuşuyor idi fare çocuğun niyetinin kötü olduğunu anlayınca kaçmış ama ne yazıkki çocuk fareyi çiğneyip öldürmüş
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Aralık 2013       Mesaj #16
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
BANADA ACİLEN LAZIM LÜTFENNNNN....
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
31 Aralık 2013       Mesaj #17
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
acilen fıkra lazımmmmmm
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Ocak 2014       Mesaj #18
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
EŞŞEK ARISI adamın biri ormanda yürüyormuş.karşısına tanımadığı bir hayvan çıkmış.demiş ki sen de kimsin?Hayvan:ben katırım demiş,annem eşek babam da attır.adam:hımmm,ilginç demiş.Biraz daha devam etmiş.Yeni bir hayvan daha görmüş.Sen de kimsin demiş?ben bir kurt köpeğiyim .Babam kurt,annem köpektir.Adam yine şaşırmış.Biraz daha gitmiş.Yeni bir hayvan daha çıkmış karşısına. Peki ya sen kimsin?Ben bir eşek arasıyım demiş hayvan.Adam dayanamamış heeeee.Yürü git len demiş.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Ocak 2014       Mesaj #19
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar sizden hemen ve acil olarak hayvanlar ve insanlar arasından geçen olayı anlatan fıkralar istiyorum. Lütfen yardım edin