Arama

Realtek Sound Manager ayarları nasıl yapılır?

Güncelleme: 19 Ocak 2012 Gösterim: 4.022 Cevap: 3
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Ocak 2012       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar ben ses driverını yükledim ancak realtek sound manager ayarlarını bilmiyorum bilen biri yardımcı olabilirmi?
Sponsorlu Bağlantılar
oltsea - avatarı
oltsea
Ziyaretçi
19 Ocak 2012       Mesaj #2
oltsea - avatarı
Ziyaretçi
94936786th
Arkadaşlar bu realtek sound manager ayarlarını bilen biri yardımcı olabilirmi?
Buda resmi yardımcı olursanız sevinirim...
Sponsorlu Bağlantılar
buz perisi - avatarı
buz perisi
VIP Lethe
19 Ocak 2012       Mesaj #3
buz perisi - avatarı
VIP Lethe
AvRack-Realtek Sound manager kullanım(Ss)

Ses kartınızın chipseti olan avrack ses kartınıza sürücü desteğiyle gelir...Ses dosyalarını oynatabilirsiniz...
Resimdede göreceksiniz ses düzeyini kalın yaptığınız zaman Özcan deniz gibi sesiniz oluyor bu hiç bir şarkıda değişmiyor.
Özcan deniz hayranları bunla başka bir şarkıyı onun ağzından dinleyebilirsiniz...
Not: Ses kartı ile yüklenen müzik yazılımı olduğu için bilgisayarınızda muhakkak vardır.Ama sildiyseniz bilemem(Sildiyseniz bilgisayar kurulumunda size verilen ses cdlerinden yükleyebilirsiniz...

Avrackın en büyük özelliği şarkıyı oynattığınız zaman recorder bölümünden çaldığınız şarkıyı kaydedebiliyorsunuz winampda bunu iki aşamalı yapıyorsunuz(hem winampı aç hemde ses kaydedicisini ama avrackda tek bir aşamada yapıyorsunuz)
In science we trust.
oltsea - avatarı
oltsea
Ziyaretçi
19 Ocak 2012       Mesaj #4
oltsea - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
buz perisi adlı kullanıcıdan alıntı

AvRack-Realtek Sound manager kullanım(Ss)

Ses kartınızın chipseti olan avrack ses kartınıza sürücü desteğiyle gelir...Ses dosyalarını oynatabilirsiniz...
Resimdede göreceksiniz ses düzeyini kalın yaptığınız zaman Özcan deniz gibi sesiniz oluyor bu hiç bir şarkıda değişmiyor.
Özcan deniz hayranları bunla başka bir şarkıyı onun ağzından dinleyebilirsiniz...
Not: Ses kartı ile yüklenen müzik yazılımı olduğu için bilgisayarınızda muhakkak vardır.Ama sildiyseniz bilemem(Sildiyseniz bilgisayar kurulumunda size verilen ses cdlerinden yükleyebilirsiniz...

Avrackın en büyük özelliği şarkıyı oynattığınız zaman recorder bölümünden çaldığınız şarkıyı kaydedebiliyorsunuz winampda bunu iki aşamalı yapıyorsunuz(hem winampı aç hemde ses kaydedicisini ama avrackda tek bir aşamada yapıyorsunuz)

Cevabın için teşekkürler ancak şuan hoparlörlerden ses çıkmıyor ses çıkması için hangi ayarları yapmam lazım ben onu soruyorum :/