Arama

TRT Çocuk Kanalı'nda yayınlanan Japon yapımı çizgi filmin adı nedir?

Güncelleme: 7 Şubat 2013 Gösterim: 5.401 Cevap: 5
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
31 Ocak 2012       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba ben ayça 13 yaşındayım 2 sene önce trt çocuk kanalında bir çizgifilm izledim ama bu çizgi film japon tarafından yapılmıştı ve ben bu filmi hatırlayamıyorum . filmde 2 tane çocuk bir arazi gibi yerde yürürken aniden her yeri su basıyo ve bu 2 çocuğun annesi ile babası domuza çeviriliyolar o 2 çocuk anne ve babasını kurtarmak için savaşıyolardı eğer bu film hakkınızda bir bilginiz yada bu filme benzer bir film var diyorsanız lütfen ne olursa olsun ismini yazın .yine 2 sene önce trt çocukta bir film izledim oda japon bir filmdi onu da dün zar zor bulup izledim ismi " yürüyen şato " idi . lütfen yazdığım açıklamalara göre bir fikriniz varsa lütfen benimle paylaşın ....
Sponsorlu Bağlantılar
lovetree - avatarı
lovetree
Ziyaretçi
31 Ocak 2012       Mesaj #2
lovetree - avatarı
Ziyaretçi
merhaba ben ayça 13 yaşındayım 2 sene önce trt çocuk kanalında bir çizgifilm izledim ama bu çizgi film japon tarafından yapılmıştı ve ben bu filmi hatırlayamıyorum . filmde 2 tane çocuk bir arazi gibi yerde yürürken aniden her yeri su basıyo ve bu 2 çocuğun annesi ile babası domuza çeviriliyolar o 2 çocuk anne ve babasını kurtarmak için savaşıyolardı eğer bu film hakkınızda bir bilginiz yada bu filme benzer bir film var diyorsanız lütfen ne olursa olsun ismini yazın .yine 2 sene önce trt çocukta bir film izledim oda japon bir filmdi onu da dün zar zor bulup izledim ismi " yürüyen şato " idi . lütfen yazdığım açıklamalara göre bir fikriniz varsa lütfen benimle paylaşın .... cevabınızı bekliyorum Msn CryMsn Disappointed
Sponsorlu Bağlantılar
lovetree - avatarı
lovetree
Ziyaretçi
2 Şubat 2012       Mesaj #3
lovetree - avatarı
Ziyaretçi
ben 2 sene önce trt çocukta bir çizgi film izledim adını bilmiyorum 2 tane çocuk bir arazi gibi yerde dolaşırken her yeri su basıyo ve annesi babası domuza dönüşüyordu bu film japon bir adam tarafından yapılmış onun bir çizgi filmi daha var adı " yürüyen şato " oda güzel di onuda 2 gün önce zar zor bularak izledim eğer böyle bir film biliyodum yada duydum diyorsanız lütfen adını çekinmeden yazabilirsiniz benim araştırmacı bir kişiliğim var o yüzden böyle şeyler ilgimi çeker şimdiden teşekkür ederim Msn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Şubat 2012       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
aradığın film sanırım-ruhların kaçışı-yürüyen şatoyu yapan hayao miyazakidir.belki bu isimden yola çıkarak aradığını bulabilirsinMsn Happy))
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Mayıs 2012       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bn de o filmi izledim çok güzel doğru hatırlıyorsam o filmin adı ruhların kaçışı oluck. Msn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Şubat 2013       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

merhaba ben ayça 13 yaşındayım 2 sene önce trt çocuk kanalında bir çizgifilm izledim ama bu çizgi film japon tarafından yapılmıştı ve ben bu filmi hatırlayamıyorum . filmde 2 tane çocuk bir arazi gibi yerde yürürken aniden her yeri su basıyo ve bu 2 çocuğun annesi ile babası domuza çeviriliyolar o 2 çocuk anne ve babasını kurtarmak için savaşıyolardı eğer bu film hakkınızda bir bilginiz yada bu filme benzer bir film var diyorsanız lütfen ne olursa olsun ismini yazın .yine 2 sene önce trt çocukta bir film izledim oda japon bir filmdi onu da dün zar zor bulup izledim ismi " yürüyen şato " idi . lütfen yazdığım açıklamalara göre bir fikriniz varsa lütfen benimle paylaşın ....

kardeşim o filmin adı ruhların kaçısıydı.lazım olursa al buda benim msn busra_sngn_299@hotmail.com