Arama

Torrent indirirken sorun yaşıyorum, ne yapmalıyım?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 3 Şubat 2012 Gösterim: 2.495 Cevap: 2
batu2820 - avatarı
batu2820
Ziyaretçi
3 Şubat 2012       Mesaj #1
batu2820 - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar ben uTorrenti indirdim.Fakat indirme yaparken kB/s bende sürekli değişiyor örneğin 700kB/s de dosya inerken yavaş yavaş 100 e iniyor sonra tekrar yükseliyor genelde hep inişte nasıl düzeltebilrim ?
EN İYİ CEVABI RuffRyders verdi
Torrent ile indirme yaparken indirme hızının değişken olması çok normal bunu düzeltmenin yolu yoktur. Ancak daha fazla seed edilen yani bir başka deyişle daha fazla paylaşılan torrentleri indirmekte yarar var. Örneğin geçen gün bende geçen gün birşey indiriyordum hızı 100-250 kB/s arasında değişkendi vazgeçtim aynı içerikte bir başka torrent buldum onunla indirdim indirme hızı 1Mb/s ile indirdim.
Sponsorlu Bağlantılar
RuffRyders - avatarı
RuffRyders
Kayıtlı Üye
3 Şubat 2012       Mesaj #2
RuffRyders - avatarı
Kayıtlı Üye
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Torrent ile indirme yaparken indirme hızının değişken olması çok normal bunu düzeltmenin yolu yoktur. Ancak daha fazla seed edilen yani bir başka deyişle daha fazla paylaşılan torrentleri indirmekte yarar var. Örneğin geçen gün bende geçen gün birşey indiriyordum hızı 100-250 kB/s arasında değişkendi vazgeçtim aynı içerikte bir başka torrent buldum onunla indirdim indirme hızı 1Mb/s ile indirdim.
Sponsorlu Bağlantılar
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
woltka1001 - avatarı
woltka1001
Ziyaretçi
3 Şubat 2012       Mesaj #3
woltka1001 - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşım bendede oluyor ya pcyi kapatıp aç olmazsa internette bişe vardır.Ama korkma dosya full iniyor.