Arama

Karabasan görmekten nasıl kurtulurum? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 8 Kasım 2015 Gösterim: 8.769 Cevap: 16
_Ceyda_ - avatarı
_Ceyda_
Ziyaretçi
9 Temmuz 2013       Mesaj #11
_Ceyda_ - avatarı
Ziyaretçi
Evet;bu psikolojik bir sorun.Arkadaşın dediği gibi cinler gerçekten var;zaten bir ayette de belirtilmiştir,cinlerin varlığını kabullenmemek günahtır.Sen belki de İnternet'te ki bu tür yazılardan etkilendin.Rahatla.Korkuyorsan Ayet-el Kursi oku.Korktuğunda bu sure okunur.Örneğin bende bunlarla alakalı bir sayfaya girdim bir kez ben de sanki yakınımdaymış gibi hissettim,ama bu etkilenmeydi ve sonra geçti.Dua oku ve rahat ol.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Temmuz 2013       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
sol elin üzerinde yat ve yatmadan önce euzu besmele çek kendini fazla düşünçelere verme bunlar günlük benim başımada çok geliyordu ve aynen bu nları uyguladım şimdi çok rahtlıkla uyuyorum
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Ağustos 2013       Mesaj #13
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

merhabalar ben 16 yaşındayım adım Fatmanur bende bu karabasan olayını cok yaşıyorum ve gerçekten gözüm açık oluyor görüyorum siyah birşeyler sonra korkup gözümü kapatıyorum ne kadar çırpınsam bağırsam nafile ve hep ezan okunuyor ve kurtuluyorum

Yatmadan önce ağır yemekler yersek, bardak bardak su içersek işin psikolojik tarafı diyebilirim. Ama karabasan dediğimiz görünmeyen varlıklar cinlerdir. Zaman zaman musallat olurlar ve kişiye metafizik zararlar verebilirler. Mesela siz yatakta olduğunuzu hissedersiniz ama vücut kıpırdamaz. Odada kuşun uçtuğunu farkedersiniz, kedi olduğunu farkedersiniz, daha sonra kendi vücuduyla yanınıza gelir yüzünüze üfler veya yorganın üzerine çıkar gezinir durur. Size zulmani dualar okur ama siz anlamazsınız.Rahmani sanırsınız. Bunlardan kurtulmanın en kestirme yolu Şeyh Nazım Kıbrısi Hazretlerine melekler tarafından yazılıp kendisine verilen HAKKANİ MÜHRÜDÜR. Kim bu mührü evinde, odasında bulundurursa size yemin ederim bir tane değil bin tane cin giremez. Bir 1 seneden beri odamda bulunduruyorum ve çok rahatım. Printer ile fotokopisini çıkartın gerçekten faydalı. bir Nakşibendi kardeşiniz olarak söylüyorum.
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Intersect - avatarı
Intersect
VIP VIP Üye
7 Ağustos 2013       Mesaj #14
Intersect - avatarı
VIP VIP Üye
Hala korkuyorsanız, yatmadan önce kur-an okuyun dua okuyun. Allah sizinle yardımcı olacaktır.
Yok bir şey iyiyim. Sadece ölü olmayı tercih ederdim.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Ağustos 2014       Mesaj #15
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
2 yıldır bu problemim var gecede 2-3 kere oluyo artık uyuyamaz hale geldim en son ellerimin boğazımda olup kendimi bogmaya çalıştığımı hisettim kendi ellerimle beni boğuyolardı hala duşünüyorum buna bi anlam veremedim psikolojim iyice bozuldu . ve bundan sonra yine geldi yakın bi zamanda ve bni biyerde arkam donük yanlız gösterdi ve içimden bişeyi çekip aldı sonra gitti .
Yunus - avatarı
Yunus
Ziyaretçi
18 Ekim 2014       Mesaj #16
Yunus - avatarı
Ziyaretçi
Adım Yunus 18 Yaşındayım bende Böyle ,BiDurum Yaşıyorum hatta Uyurken tek değil 5 dakika Öncesine kaddar Yine Başıma Geldi ve uzun süredirde böyle Bi Sorunum Var Buna İnanmıyorum Diyen Kişilerin cvp larınıda Çok Saçma Buluyorum Kitapta olan Bişeyden Bahsediyosunuz Ona Göre Konuşunn
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Kasım 2015       Mesaj #17
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Uzun süredir yasadıgım bir durum rahatsız edici tabi sürekli sizede geliyor, felcli bir durum yasıyor ve sıkı bir şekilde titretme yaşatıyorsa okumanızı ve tavsiyelerimi dikkate almanızı öneririm...
1- Karabasan denilen varlık gerçektir psikoloji ile tıpla ilgili değildir yaşamayanlar bilemez yorum yaparlar.
2- Geliş sebebi yattığız yerle alakalıdır, herzaman örnek verirler hani yattığın yerde ekmek vardır...doğrudur temizlemeniz gerekir.
3- Sadece ekmek değil ölmüş küçük böcekler(sinek,karınca vs...), yattığınız bölgede kestiğiniz tırnak parçası (sebebini yazacağım),
4- Yatak odanızda yemiyor içmiyorsanız ev içersinde ayak altına yapışarak taşırsınız.

İnananınki bunlara dikkat edin daha rahat yaşam sağlarsınız.Bu varlığın geliş amacı ise;

Sizi uyarma maksatlıdır...UYUMA KALK ALTINDA NİMET VAR demeye çalışmasıdır.Sizinle iletişimi bu şekilde kurmaya çalışır.Peki tırnak parçası nimet mi? Evet çünkü bu varlıkların yiyeceği ise kemik ve türevleridir...
TEKRAR YAZIYORUM YUKARIDA BELIRTTIGIM 4 MADDEYE DIKKAT EDIN DAHA RAHAT UYURSUNUZ...PEYGAMBERIMIZIN BIZLERE TAVSIYE ETTIGI SURE VE DUALARIDA ONCELIKLE EKSIK ETMEDEN TABIKI...Ben bunlara dikkat ediyorum geldigindede Ayetel Kürsi yi okumaya calıyor bitirmeme yakın gidiyor...kalkıp yatagımın altını(baza altı dahil) temizliyorum kesinlikle bir parca buluyorum...sonra uykuma devam ediyorum...Selamlar