Arama

İstanbul Göz Hastanesi adres ve telefon numarası nedir?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 13 Şubat 2012 Gösterim: 2.487 Cevap: 1
Müslüme Dinç - avatarı
Müslüme Dinç
Ziyaretçi
13 Şubat 2012       Mesaj #1
Müslüme Dinç - avatarı
Ziyaretçi
İstanbula göz hastaneninizin metini duyduğum ve muayne olmak için geldim,fakat aşırı bir yoğunluğunuz var ve gitme günüm geldi bir türlü randevu alamadım.Bana randevu alabilmem için ulaşabileceğim iletişim bilgileri verir ve bu konuda yardımcı olursanız memnun olurum.Telefonlarınız meşgul ve internet randevularınızın saatlerinin tümü dolu.Sizden cevap bekliyorum.Teşekkür ederim...
EN İYİ CEVABI Efulim verdi
Alıntı
Müslüme Dinç adlı kullanıcıdan alıntı

İstanbula göz hastaneninizin metini duyduğum ve muayne olmak için geldim,fakat aşırı bir yoğunluğunuz var ve gitme günüm geldi bir türlü randevu alamadım.Bana randevu alabilmem için ulaşabileceğim iletişim bilgileri verir ve bu konuda yardımcı olursanız memnun olurum.Telefonlarınız meşgul ve internet randevularınızın saatlerinin tümü dolu.Sizden cevap bekliyorum.Teşekkür ederim...

Online Randevu için tıklayınız > İSTANBUL GÖZ HASTANESİ

Sponsorlu Bağlantılar
İSTANBUL GÖZ HASTANESİ
Teknik sorunlar nedeniyle 444 44 34 numaralı 444 ‘lü hattımızda geçici erişim sorunları yaşanabilmektedir. Çağrı merkezimize alternatif olarak 212 556 13 13 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

Adres
: İ.Çalışlar Cad. Neyyire Neyir Sk. No:3
İlçe : Bahçelievler
İl : İstanbul

Çağrı Merkezi : 444 44 34
Alternatif Num.
: 0(212)556 13 13
Fax Numarası
: 0(212)556 13 88
Mail
: info@istanbulgoz.com
Efulim - avatarı
Efulim
VIP VIP Üye
13 Şubat 2012       Mesaj #2
Efulim - avatarı
VIP VIP Üye
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Alıntı
Müslüme Dinç adlı kullanıcıdan alıntı

Online Randevu için tıklayınız > İSTANBUL GÖZ HASTANESİ

Sponsorlu Bağlantılar
İSTANBUL GÖZ HASTANESİ
Teknik sorunlar nedeniyle 444 44 34 numaralı 444 ‘lü hattımızda geçici erişim sorunları yaşanabilmektedir. Çağrı merkezimize alternatif olarak 212 556 13 13 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

Adres
: İ.Çalışlar Cad. Neyyire Neyir Sk. No:3
İlçe : Bahçelievler
İl : İstanbul

Çağrı Merkezi : 444 44 34
Alternatif Num.
: 0(212)556 13 13
Fax Numarası
: 0(212)556 13 88
Mail
: info@istanbulgoz.com
Sen sadece aynasin...