Arama

Kırmızı Damlı Ev kitabının özetini yazar mısınız?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 7 Mayıs 2015 Gösterim: 4.172 Cevap: 3
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Şubat 2012       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
kırmızı damlı ev kitabının özeti
EN İYİ CEVABI _AERYU_ verdi
Telefonu kapatır kapatmaz çevresini almış olan çocuklara doktorun söylediklerini anlattı. Ameliyatın iyi geçtiğini duyan dört kardeşin yüzü birdenbire değişmişti.

Sponsorlu Bağlantılar
‘’Ayrıca doktor, babanızı çağırmaya artık gerek de kalmadığını söyledi. Belki de telgrafı yollamamamız daha iyi olur.’’
Molly, ‘’Ama ben anneme söz vermiştim,’’ dedi.
‘’Mutlaka yollamalıyım. Yoksa sözümde durmamış olurum. Anlıyor musun?’’

Sonunda babaya bir telgraf çekildi. Çok para tuttuğundan oldukça kısa yazılmıştı. ‘’Lütfen geri gel annemiz hasta ama iyileşmek üzere.’’ Böylece hem hastalığın önemini anlatacaklar, hem de adamcağızı çok fazla merakta bırakmayacaklardı.

kitapyurdu.com

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Ekim 2012       Mesaj #2
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
kırmızı damlı ev kitabının özeti
Sponsorlu Bağlantılar
Yeliz Erodoğan - avatarı
Yeliz Erodoğan
Ziyaretçi
7 Mayıs 2015       Mesaj #3
Yeliz Erodoğan - avatarı
Ziyaretçi
Cocuklariyla birlikte yeni bir eve tasinmak isteyen ilenin ev armasi. Arastimala onucun yorgun dusen ailenin kirmici dmli bir eve tasinmalaridir
_AERYU_ - avatarı
_AERYU_
Ziyaretçi
7 Mayıs 2015       Mesaj #4
_AERYU_ - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Telefonu kapatır kapatmaz çevresini almış olan çocuklara doktorun söylediklerini anlattı. Ameliyatın iyi geçtiğini duyan dört kardeşin yüzü birdenbire değişmişti.

‘’Ayrıca doktor, babanızı çağırmaya artık gerek de kalmadığını söyledi. Belki de telgrafı yollamamamız daha iyi olur.’’
Molly, ‘’Ama ben anneme söz vermiştim,’’ dedi.
‘’Mutlaka yollamalıyım. Yoksa sözümde durmamış olurum. Anlıyor musun?’’

Sonunda babaya bir telgraf çekildi. Çok para tuttuğundan oldukça kısa yazılmıştı. ‘’Lütfen geri gel annemiz hasta ama iyileşmek üzere.’’ Böylece hem hastalığın önemini anlatacaklar, hem de adamcağızı çok fazla merakta bırakmayacaklardı.

kitapyurdu.com