Arama

Ukash kart nedir, en ucuz ukash kart nereden alınır? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 24 Ağustos 2016 Gösterim: 11.645 Cevap: 37
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Ekim 2012       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Artık Ukash Resmi sitesi Türkiyede Ukash Kart Tek resmi Adresi Kart.web.tr - Güvenli ve yasal en ucuz Ukash Kart sitesi dir.

Sponsorlu Bağlantılar
Msn adresimiz : ukash@kart.web.tr
GSM Numaramiz : 0543 23 23 233
SkyAdresimiz : irfan.akmehmet

7/24 saat Online destek veriyoruz ve uygun rakamlar piyasa altında

Ukash Fiyat Listemiz

10 € 27 TL

15 € 39 TL

20 € 54 TL

25 € 64 TL

50 € 126 TL

100 € 253 TL
myrize - avatarı
myrize
Ziyaretçi
9 Ekim 2012       Mesaj #12
myrize - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşın dediği gibi kart.web.tr resmi satış sitesidir Ucuz Ukash, Ucuz Ukash Kart Satın Alma bu iki site ile çalışabilirsiniz.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Haziran 2013       Mesaj #13
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Temmuz 2013       Mesaj #14
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Yasal ve ucuz Ukash Satış tam yetkili bayi listesindeki 2 firmadan biri. Sorunsuz olarak 1 yildir alim yapiyorum, en buyuk miktarlarda bile ufacik bir sorun bile yasamadim. Tavsiye ederim.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Temmuz 2013       Mesaj #15
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
KartTr.Com Kredi Kartı İle Ukash Satın Al ukash kart resmi web sitesi
caners85 - avatarı
caners85
Ziyaretçi
27 Eylül 2013       Mesaj #16
caners85 - avatarı
Ziyaretçi
Herkez sitenizi yazmış bir bizimkisi eksik onuda ekliyeyim Ukash,Ukash Kart Al,Ukash Al,Ukash Fiyat,Bedava Ukash Kampanyası
hale - avatarı
hale
Ziyaretçi
9 Ekim 2013       Mesaj #17
hale - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Ukash Kart Nedir ? Ucuz Ukash Kart Nerden Alınır ?

Ukash, ön ödemeli internet sitelerinde kullanılan 19 haneli şifreden oluşan bir ön ödemeli pin sistemidir. Somut olarak örnek vermek gerekirse Türkiye’de faturasız hatlarda kullanılan TL yüklemelerine benzer. Bu sayede nerede ne kadar kullanacağınızı önceden belirlemiş olduğunuz için hem maddi hem manevi olarak herhangi bir risk yaşamazsınız.
Netsen Ukash
Ukash Kart Türkiye Satıcısı Netsen Ukash Kart Al | Ukash Kart
hale - avatarı
hale
Ziyaretçi
9 Ekim 2013       Mesaj #18
hale - avatarı
Ziyaretçi
Ben Netsen Web hizmetleri ve Kart Satışı firmasından alıyorum.Firmanın fiyatları diğerlerine göre daha ucuz ve daha güvenilir hiç bir sorun yaşamadım.Tavsiye ederim herkese firmanın sitesi bu inceleyin derim. Netsen Ukash
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Ekim 2013       Mesaj #19
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ukash kart alacaksanız Netsen ukash dan alın.Hem fiyatları çok uygun hemde güvenilir bir firma. Ukash Kart Türkiye Satıcısı Netsen Ukash Kart Al | Ukash Kart bu siteyi inceleyin.Firma hakkında herşey mevcut.Güvenilir ukash ın tek adresi
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
kumraldemircan - avatarı
kumraldemircan
Ziyaretçi
19 Kasım 2013       Mesaj #20
kumraldemircan - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Ukash Kart Nedir ? Ucuz Ukash Kart Nerden Alınır ?

Ukash kart 19 hane rakamdan oluşan ön ödemeli sanal karttır. Tek kullanımlık olan ve parçalar halinde kullanılmayan kart son kullanma tarihine sahiptir. Kart İngiltere üretilen 30 yakın avrupa ülkesinde 30.000 fazla noktada kullanılan bir kart olup en güvenilir karttır. Bu ünvanını kullanırken hiçbir kişisel bilgiye ihtiyaç duymamasından alır. Daha detaylı bilgi için Ukash Kartım Ukash Kart Özellikleri Ve En Ucuz Fiyat Avantajları sayfasını okuyabilirsiniz.

Ucuz ukash almakla ilgili detaylı bilgilere Ukash Kartım En Ucuz Ukash Kart Nasıl Alınır Neler Yapmak Gerekir adresinden ulaşabilirsiniz. En uygun fiyata en güvenilir ve hızlı şekilde ulaşmanız dileğiyle.

Saygılarımızla UKASHKARTIM