Arama

Facebook durum beğendirme uygulamaları ile ilgili sorumu cevaplar mısınız?

Güncelleme: 19 Ekim 2015 Gösterim: 2.986 Cevap: 8
DreT45 - avatarı
DreT45
Ziyaretçi
10 Mart 2012       Mesaj #1
DreT45 - avatarı
Ziyaretçi
Beyler facebook'ta birden çok durum beğendirme uygulaması aktif durumda ama çoğu abone arttırmak amacıyla yapılmış sahte uygulamalar. Acaba gerçekten çalışan uygulamalar mevcut mu? Konu hakkında bilgi sahibi olanlar lütfen yazsın..! Msn Coffee
Sponsorlu Bağlantılar
emrecanix - avatarı
emrecanix
Ziyaretçi
12 Ağustos 2012       Mesaj #2
emrecanix - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar Face durum beğendirme indirdim. Önce şüphelendim tuzakmı diye sonra denedim çalıştı.
FOTOĞRAFLAR
Sponsorlu Bağlantılar
iAKxU

jwDWP

KANIT
0uOFk

DurumBeğendirici.rar

BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Son düzenleyen Efulim; 12 Ağustos 2012 21:57 Sebep: Mesaj düzeni.
emrecanix - avatarı
emrecanix
Ziyaretçi
13 Ağustos 2012       Mesaj #3
emrecanix - avatarı
Ziyaretçi
ben bunu kullanıyorm kardeş işe yarıyo ciddi ciddi
kraladam12 - avatarı
kraladam12
Ziyaretçi
1 Kasım 2012       Mesaj #4
kraladam12 - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar Facebook Durum Beğendirme Hilesi Lazım Güzel Olanın URL sini Atarmısınız şimdiden TEŞEKKÜRLER. Msn Grin
kraladam12 - avatarı
kraladam12
Ziyaretçi
1 Kasım 2012       Mesaj #5
kraladam12 - avatarı
Ziyaretçi
Lütfen Yardım Edin Msn Happy Şimdiden TEŞEKKÜRLER Msn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Kasım 2012       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bir kaç yyere bakmıştım sana bir link vereyim bizat denemedim ama olmabilir (link vermek yasakmı bilmiyorum ama yinede vericem.) eğer oynadığın bir oyun warsa buradan başka hilelerde bulabilir ve yararlanabilirsin . Facebook | Oyun Hileleri | Wolfteam Hileleri | Counter Strike | Metin2 | Oyun | Progr kolay gelsin Msn Happy
aksanakliyat36 - avatarı
aksanakliyat36
Ziyaretçi
17 Kasım 2012       Mesaj #7
aksanakliyat36 - avatarı
Ziyaretçi
FACEBOOK DURUM BEGENDİRME HİLESİ BİLEN VARMI?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Ağustos 2013       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

bir kaç yyere bakmıştım sana bir link vereyim bizat denemedim ama olmabilir (link vermek yasakmı bilmiyorum ama yinede vericem.) eğer oynadığın bir oyun warsa buradan başka hilelerde bulabilir ve yararlanabilirsin . Facebook | Oyun Hileleri | Wolfteam Hileleri | Counter Strike | Metin2 | Oyun | Progr kolay gelsin Msn Happy

Facebook Abone Kasma 2013
Abone Kasma Hilesi
Facebook Abone Kasma Hilesi
Facebook Arkadaş Ekleme Hilesi
Facebook Beğen Butonu
Facebook Beğeni Hilesi
Facebook Beğenileri Gizleme
Facebook Beğendirme Hilesi
Facebook Abone Kasma
Facebook Beğeni Kasma
Facebook Durum Beğendirme
Facebook Durum Beğendirme Hilesi
Facebook Beğeni Hilesi
Facebook Durumları
Facebook Durum Beğendirme Hilesi
Facebook ifadeleri
Facebook Farmville 2 Hileleri
Facebook Foto Beğendirme
Facebook Abone Kasma 2013
Facebook Fotoğraf Beğendirme
Facebook Fotoğraf Beğendirme Hilesi
Facebook isaretleri
Facebook Güvenlik Sorusu Kırma
Facebook Güzel Sözler
Facebook indir
Facebook Hesap Silme
Facebook Kapatma
Facebook Bildirim Silme
Facebook Hesabı Nasıl Kapatılır
Facebook Görüntülü Konuşma
Facebook Hesabı Dondurma
Facebook Download
Facebook Video indir
Facebook Okey Hilesi
Facebook 101 Okey Hilesi
Diren Gezi Parkı
Gezi Parkı Olayları
Gezi Parkı Olayları
Gezi Parkı Canlı
Facebook Hesap Çalma
Facebook Hack 2013
Facebook Video indirme Programı
Facebook Mp3 indir
Facebook Sayfa Beğendirme
Facebook Takipçi Hilesi
Facebook Takipçi Kasma
Facebook Oyunları
Durum Beğendirme Hilesi
Twitter Takipci Hilesi
Zaman Tünelinden Çıkma
Facebook Takipçi Hilesi
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Ekim 2015       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Hepimizin bildiği gibi teknoloji hayatımızın her yerinde.Bunun getirdiği kolaylıklardan bir tanesi olan İnternet artık herkesin cebinde.Ve artık beğenmek beğenilmek takip edilmek,takipçi almak veya google plus ta takipçi bulmak twitter da favori olmak vb. sosyal medyaya koyduğumuz resimleri ya da yorum yaptığımız yazılarımızı sadece çevremizdekiler değil bilmem kaç km uzaktakta ki arkadaşın,hatta onun arkadaşları bile bilsin,görsün istiyoruz.bu herkes için böyle.ve biz bundan dolayıda zevk alıyoruz.insanların bu duygu tatmininin sınırı neresidir acaba bunu bir sonu varmıdır.maalesef ki yok.Şöyle bir soruylada ek yapabilirim aslında bu tür araçlara yani twitter, facbook instagram google plus youtube izlenme lere vakit ayıran ya da bunlara nakit ayıran var mıdır? varsa bunları nasıl temin ediyorsunuz güvenli yerlerden mi yoksa yine internet ortamından herhangi bir yerden mi?

Tabiî ki bu yukarıda saydığım sosyal medya araçlarıda kendi aralarında popüliretisi yüksekten aşağıya doğru sıralanıyor instagram türk takipçi,twitter googleplus takipçi facebook beğeni ve yotube yorum gibi.tabi ki ilk başı instagram çekiyor.bir insan ne kadar çok takip ediliyorsa o kadar ilgi çeker.bu hep böyledir milyonlarca insan yaşıyor ben takip etmiyorum desen bile inanın onu takip eden binlercesi var veya fikirlerinizi espirilerinizi güzel bir mekanın fotoğrafını v.b. neden insanlardan saklayasınız ki? Bunu için instagram diye bir medya aracı var resimde bulunmak istemeseniz bile sosyal medyaya koyduğunuz andan itibaren hit olur bu tabi 100 200 arkadaşla olmuyor.bunu için Instagram, facebook, Twitter, Google Plus, Youtube Izlenme calismalari adresinden türk takipçi alırsanız.o resminiz hit olur ve binlerce insanda görür sizde instagramda 1 numara olursunuz.satın alma işlemleri çok basit Instagram, facebook, Twitter, Google Plus, Youtube Izlenme calismalari adresine geliyorsunuz buradaki hizmetlerimize bakıp size ne lazım ise iletişim araçlarından bizlere bildiriyor ve sitemizde yazan tedarik süresi kadar bekledikten sonra ürününüzü alıyorsunuz çok basit.böylece sizde sosyal medyadaki yerinizi alırsınız. Şimdiden teşekkürler.