Arama

Bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı? - Sayfa 3

Güncelleme: 24 Aralık 2016 Gösterim: 7.711 Cevap: 22
ahmetseydi - avatarı
ahmetseydi
VIP Je Taime
7 Temmuz 2016       Mesaj #21
ahmetseydi - avatarı
VIP Je Taime
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaslar acıl ıntel core i5-4210u 1.7GHz with Turbo Boost up to 2.7GHz DEVAMI INTEL HD Graphıcs 4400 2136 MB DYNAMİC VİDEO MEMORY 4GB DDR3 L MEMORY 500 GB DAHİLİ SABİT DİSK 4GB RAM GTA 5 KALDIRIRMI LUTFENN ACILL

Evet, oyunu oynayabilirsiniz. Ekran Kartı biraz yetersiz kalabilir uzun süre oynayınca ısınmaya bağlı donmalar yaşanabilir.
Sponsorlu Bağlantılar
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
ѕнσω мυѕт gσ ση ツ
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Aralık 2016       Mesaj #22
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba arkadaşlar.Bilgisayar arıyordum ve Lenovo 510 almaya karar verdim ancak uykumu kaçıran bişey var.Bilgisayar i7 ,4 GB ekran kartına ve 2.5 ghza sahip cs yi en yüksek ayarlarda oynayabilir miyim.Sanirim i7 değil ısınma sorunu varmış çok sıkıntı olurmu
Sponsorlu Bağlantılar
ahmetseydi - avatarı
ahmetseydi
VIP Je Taime
24 Aralık 2016       Mesaj #23
ahmetseydi - avatarı
VIP Je Taime
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Merhaba arkadaşlar.Bilgisayar arıyordum ve Lenovo 510 almaya karar verdim ancak uykumu kaçıran bişey var.Bilgisayar i7 ,4 GB ekran kartına ve 2.5 ghza sahip cs yi en yüksek ayarlarda oynayabilir miyim.Sanirim i7 değil ısınma sorunu varmış çok sıkıntı olurmu

Bu tür oyunlar en iyi performansı masaüstü bilgisayarlarda verir. Çünkü masaüstü bilgisayarların soğutma seçenekleri fazladır. Bahsettiğiniz bilgisayar da oyunu rahatlıkla oynatabilir. Isınma problemi mutlaka olacaktır ama bu tüm laptoplar için geçerlidir. Sadece işlemci değil, ekran kartı da ısınaaktır. Uzun süre oyunda kalacaksanız soğutucu kullanarak büyük oranda ısınma sorunun önüne geçmiş olursunuz.
Not: Laptop'ı fişte kullanırken bataryasını çıkarmayı unutmayın. Böylelikle bataryanın ömrü uzayacaktır.
ѕнσω мυѕт gσ ση ツ