Arama

Tırnaklarım ve ellerim çok çirkin ne yapmam gerekiyor?

Güncelleme: 20 Haziran 2015 Gösterim: 7.243 Cevap: 5
f4r333 - avatarı
f4r333
Ziyaretçi
18 Mart 2012       Mesaj #1
f4r333 - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba arkadaşlar benim bi sorunum var parmaklarım fazla kalın ve tırnaklarım çok çirkin uzatsam yakışmıyor eskiden tırnaklarımı yediğim için artık düzelmiyor. Allaha şükür ki varlar ya olmasaydı diyorum ama geçen günlerde sevgilimle konusu açıldığında ellerimin kötü olmadığını belki biraz kalın olduğunu ama onun için gayet güzel olduğunu söyledi fakat ben yeterince kırıldım kilolu biri değilim uzun boylu ve zayıfım parmaklarım da uzun fakat kalın tırnaklarım da çok kötü neler yapabilirim bildiğiniz bir şeyler var mı yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Temmuz 2012       Mesaj #2
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben sürekli tırnaklarımı yiyorum bn acı oje sürdüm ama hç faydaı olmadıki hala yiyorum bunun için ne yapmam gerekli lütfen söyleyinn..
Sponsorlu Bağlantılar
Nialler - avatarı
Nialler
Ziyaretçi
8 Temmuz 2012       Mesaj #3
Nialler - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
f4r333 adlı kullanıcıdan alıntı

Merhaba arkadaşlar benim bi sorunum var parmaklarım fazla kalın ve tırnaklarım çok çirkin uzatsam yakışmıyor eskiden tırnaklarımı yediğim için artık düzelmiyor. Allaha şükür ki varlar ya olmasaydı diyorum ama geçen günlerde sevgilimle konusu açıldığında ellerimin kötü olmadığını belki biraz kalın olduğunu ama onun için gayet güzel olduğunu söyledi fakat ben yeterince kırıldım kilolu biri değilim uzun boylu ve zayıfım parmaklarım da uzun fakat kalın tırnaklarım da çok kötü neler yapabilirim bildiğiniz bir şeyler var mı yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

parmaklarının kalınlığını çözemeyiz ama tırnaklarının kalınlığı zamanla geçecektir benim arkadaşım tırnağının üst tabakasını soyuyordu tırnakları sonradan kalın ve çok şekilsiz oldu aradan 1 -2 ay geçti ama bu 1-2 ay içerisinde tırnak yemeyi bıraktı ve çoğu tırnağı düzeldi senin stresten uzak kalman gerekir çünkü insanlar streslendikleri zaman tırnak yerler stresten uzak kal güzel bi tatile çık mesela Msn Happy bu arada bende tırnak yiyordum ama kısA zamanda bıraktım bahsettiğim arkadaşımdan alışmıştım Msn Happy
Nialler - avatarı
Nialler
Ziyaretçi
8 Temmuz 2012       Mesaj #4
Nialler - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

ben sürekli tırnaklarımı yiyorum bn acı oje sürdüm ama hç faydaı olmadıki hala yiyorum bunun için ne yapmam gerekli lütfen söyleyinn..

stresten uzak durmalısın ve kendini oyalayacak birşey yapmalısın resim muzik vb. Msn Happy bende tırnaklarımı yiyordum bir süre sonra bıraktım Msn Happy))
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Eylül 2013       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ben önceden tırnaklarımı yiyordum.Şimdi çok kötü duruyorlar bunu düzeltmek mümkün mü?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Haziran 2015       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

ilk önc kafanda bitireceksn sonrada ne yi seviyorsan onları yap örneğin sösyal etkinliklere felan katıl