Arama

Hiç saygınlığım yok, ne yapabilirim?

Güncelleme: 22 Aralık 2013 Gösterim: 2.172 Cevap: 2
Brucc lee - avatarı
Brucc lee
Ziyaretçi
13 Nisan 2012       Mesaj #1
Brucc lee - avatarı
Ziyaretçi
Hiç saygınlığım yok arkadaşlar safım kimseye zararım yok diye mi bende anlamadım derslerimde pek iyi değil iyiyim ama safım dediğim gibi yaklaşık 1 sene önce taşındık taşınmadan öncede aynıydım ama bu kadar değil arkadaşlarım vardı maç yapardık hafta sonları şimdi ise maçta yok arkadaşta yok ve taşındığımız yerde toki konutlarında hiç arkadaşım yok bende anlamadım gitti derslerimde iyi değil zaten futbola gittim 4-5 sene ondanda bir şey çıkmadı neden çıkmadı bilmiyorum ve futbolcu olamadım diye pişmanım 10 yaşında başladım 15 yaşında bıraktım futbolu yaşımda 16'tı. zaten büyük gösteriyom 17-18 gibi arkadaşta olamıyorum kimseyle büyük gösteriyom diye dışarda 13-14-15 yaşlarında kişiler var onlar oynuyolar top sohbet ediyorlar ben ise büyük gösterdiğim için bide beni saymazlar diye arkadaş olmuyorum çekingenim birde o yüzden olamıyorum okuldada kimse beni saymıyor zaten futbolcuda olamadım okıyımmı diyorum futbolcumu olayım diyorum kararsızım yardım edin ne olur cevap yazin konuşma proplemliğimde var zaten hoca ödev veriyor yapıyorum ama tahda'da okuyamırum özgüvenimde neredeyse yok. sakallarımda var iste çenemde az bıyıklarım azvar arkadaş olamıyorum bunlar yüzünden yardım edin.
Sponsorlu Bağlantılar
ZeRGaNa - avatarı
ZeRGaNa
Ziyaretçi
13 Nisan 2012       Mesaj #2
ZeRGaNa - avatarı
Ziyaretçi
Bence saygınlık kazanmak için arkadaşlarının gözünde iyi bir birey olman gerekir.Onların sorunlarına en mantıklı çözümlmeri bularak başlayabilirsin.
Sponsorlu Bağlantılar
koku - avatarı
koku
Ziyaretçi
22 Aralık 2013       Mesaj #3
koku - avatarı
Ziyaretçi
bence öncelikle bir arkdaşına gidip ddışarı çıklaım akşam demen bile yeterlidir