Arama

Ankara'da t-shirt baskı yapan yerler nereleridir?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 24 Ekim 2014 Gösterim: 5.711 Cevap: 6
Bessonnitsa - avatarı
Bessonnitsa
VIP VIP Üye
5 Mayıs 2012       Mesaj #1
Bessonnitsa - avatarı
VIP VIP Üye
Arkadaşlar, ben 10 adet aynı konu ile ilgili değişik tasarımlar yaptım. Bu tasarımları t-shirtlere bastırmak istiyorum. Ankara'da bildiğiniz kaliteli, sağlam, akmayan, kokmayan, silinmeyen vs... baskı yapan bir yer, dükkan vb. var mı? Yardım ederseniz sevinirim. Teşekkürler ...
EN İYİ CEVABI Bessonnitsa verdi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

kardeş bulursan banada haber ver radyonun reklamını tshirt bastıracam bi saglam yer bulamadım

2 tane sağlam yer buldum. Çok kaliteli baskılar yapıyorlar. Bana özelden ulaşabilirsin.
Sponsorlu Bağlantılar
Bessonnitsa - avatarı
Bessonnitsa
VIP VIP Üye
6 Mayıs 2012       Mesaj #2
Bessonnitsa - avatarı
VIP VIP Üye
Up

Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Mayıs 2012       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
kardeş bulursan banada haber ver radyonun reklamını tshirt bastıracam bi saglam yer bulamadım
Bessonnitsa - avatarı
Bessonnitsa
VIP VIP Üye
8 Mayıs 2012       Mesaj #4
Bessonnitsa - avatarı
VIP VIP Üye
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

2 tane sağlam yer buldum. Çok kaliteli baskılar yapıyorlar. Bana özelden ulaşabilirsin.
tr_ohesa - avatarı
tr_ohesa
Ziyaretçi
8 Mayıs 2012       Mesaj #5
tr_ohesa - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Bessonnitsa adlı kullanıcıdan alıntı

Arkadaşlar, ben 10 adet aynı konu ile ilgili değişik tasarımlar yaptım. Bu tasarımları t-shirtlere bastırmak istiyorum. Ankara'da bildiğiniz kaliteli, sağlam, akmayan, kokmayan, silinmeyen vs... baskı yapan bir yer, dükkan vb. var mı? Yardım ederseniz sevinirim. Teşekkürler ...

Ben varım arkadaşım, ankara iskitlerdeyim gelirsen yardımcı olabilirim. numune baskılarıda görebilirsin.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Mayıs 2014       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Kişiye özel ve isme özel hediyelerimiz le sevdiklerinizi sevindirmenin ve kendilerini daha özel hissetmelerini sağlamanın tam zamanı..

Çünkü bütün ürünlerimiz piyasa fiyatının yarısına..

O'na ait bir fotoğrafı saate, kupaya, yastığa, anahtarlığa, puzzle,
t-shirt e ve daha bir cok ürüne bastirabilir, dilediğiniz notu ve ismi ekletebilirsiniz..

Tüm ürünlerimiz birinci sınıf malzemeden, birinci sınıf mürekkeple ve son teknoloji makinelerimizde hazırlanmaktadır..

Bu sayede ürünlerimizi uzun yıllar istediğiniz gibi kullanabilir ve yıkayabilirsiniz..
Piyasa fiyatının çok altında olan

Ürünlerimiz sahip olmak için

İletişim:

hediyeariyorum@hotmail.com

0543 447 2123 telefon numarasından bize ulaşabilir, "hediyelik eşya" facebook adresimizi ziyaret ederek ürünlerimizi görebilirsiniz..

https://www.facebook.com/profile.php?id=100008161151540
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Ekim 2014       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
EMRE DAMGA MATBAA kızılay sakaryada baskıları süper bence sizde deneyin. iletişim tel: 435 41 68