Arama

Korkan kumru tekrar yuvasına döner mi?

Güncelleme: 9 Nisan 2015 Gösterim: 6.938 Cevap: 2
leecik - avatarı
leecik
Ziyaretçi
28 Mayıs 2012       Mesaj #1
leecik - avatarı
Ziyaretçi
balkonda kombimizin üzerine bir kumru yuva yapmış 1 tanede yumurta yumurtlamış sabah yanlışlıkla korkuttum onu kendini cama vurdu vurdu bütün arka kuyruk tüyleri döküldü ve uçup gitti 4 saattir ortalıkta yok kendimi çok suçlu hissediyorum içimi biraz rahatlatmak için lütfen olumlu bir cevap istiyorum sizce geri dönermi daha öncede saat 8 9 gibi ortadan kayboldu korktuğu için daha sonra gece 1 2 gibi geldi lütfen bir cevap yazın Msn Sad Msn CryMsn CryMsn CryMsn CryMsn CryMsn Cry
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Eylül 2014       Mesaj #2
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Şöyle söyliyim bizim de evdeki camın önüne kumru yuva yaptı bi kaç gün sonra ben onun fotoğrafını çekerken korkup kaçtı cama yakın biyere kondu sonra gittim yine geldi
(bu olay olmadan önce )
Sponsorlu Bağlantılar
Annem yanlışlıkla camı kapatırken kuyruğuna değdi o zaman da kaçtı yine geldi ama saatlerdir bilemiyorum
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Nisan 2015       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Kumrumuz pemceremize yuv ayapmis.2 yumurtasi vardi bu gun 1.Sonra kumruyu yanlislikla korkuttuk.Kumru hala gelmedi niicin gelmedi? Saat gece 9 oldu o ise saat 2 de kacti nniicin geri gelmedi hala yumurtasi yuvada duruyor. Ve ben kumru yuvadan giitikten sonra yanina ekmek koydum .hala kumru ortalikta yok .yumurtayi napiyim