Arama

Hotmail hesabım engellendi, ne yapabilirim?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 8 Kasım 2014 Gösterim: 4.346 Cevap: 5
ozgurcengiz - avatarı
ozgurcengiz
Ziyaretçi
19 Haziran 2012       Mesaj #1
ozgurcengiz - avatarı
Ziyaretçi
Hesabınız engellendi

hotmail şifremi girince aşağıdaki yazıyla karşılaşıyorum.

Bunu neden görüyorsunuz?

Birisi hesabınızı kullanarak çok sayıda gereksiz ileti (veya Windows Live Kullanım Koşulları ihlaline neden olan başka öğeler) göndermiş olabilir.
Hesabınızı geri almanıza yardım edeceğiz.

Ne yapmanız gerekiyor?

Hesabın size ait olduğunu doğrulamak üzere birkaç adımı tamamlamanıza yardımcı olacağız, ardından da başka birisinin hesabınıza erişiyor olma olasılığına karşı parolanızı değiştirmenizi sağlayacağız. Bu işlem sadece birkaç dakikanızı alacak; sonrasında engellemeniz kaldırılacak ve çalışmaya devam edebileceksiniz.

Hesap ayarlarınızı sıfırladık

Müşteriler buraya genellikle, hesaplarına başka birileri erişebiliyor olduğunda ve bilgileri dışında bu hesapları istenmeyen posta göndermek üzere kullanıyor olduğunda gelirler. Sizi ve kişilerinizi korumak için, tüm Hotmail otomatik yanıtlarını veya sahip olabileceğiniz bağlantılı hesapları kaldırdık.

sonrasında çok eski yıllardır kullanmadığım ve giremediğim yahoo adresine bir kod gönderiyor. başka da birşey yapmıyor.
ne yaptıysam açamadım. windowslive yardımda soru sormak için oturum açın diyor açınca yine yukarıdaki yazı karşıma çıkıyor.
ne yapabilirim? yardımcı olursanız sevinirim.
ozgur cengiz
şu anda kullandığım adres aşağıdadır.

ozgurcengiz00@gmail.com
EN İYİ CEVABI alisxa21 verdi
HERKESE İYİ GÜNLER
BEN E POSTAMI AÇIYORUM ŞİFERMİ YAZIYORUM ONDAN SONRA BİR SAYFA AÇILIYOR VE DİYORKİ HESABINIZ ENGELLENDİ .
Sponsorlu Bağlantılar
bir ka seçenek var sonra devam a basıyorumm ve ardından açılan sayfada diyorki hesabının engellemesini kaldır orda Kodunuzun size nasıl gönderilmesini istersiniz?
diye bir soru var seçenekte al*****@hotmail.com diye bir şey var fakat benim öyle bir hesabım yok olsa bile şifresini hatırlamıyorum hesabım bana çok lazım lütfen yardım ederseniz çok sevinirim
Şimdiden Herkese Teşekkür Ederim
Rower - avatarı
Rower
VIP MazessezaM
19 Haziran 2012       Mesaj #2
Rower - avatarı
VIP MazessezaM
Konuyu inceleyiniz.
Hotmail Hesabının Geçici Olarak Engellenmesi
Sponsorlu Bağlantılar
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Gölgen misali yanındayım!Msn Thunder
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Haziran 2012       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

windows live cozum merkezi ile ilgili daha fazla bilgi istiyorum

ben reyhan odabaş
27.06.2012 yani iki gündür msn hotmaillerim engellendi ne yapmam lazım lütfen bana acil yardım edermisiniz.

alternatif mail.adresim sevincodabas@hotmail.com
alisxa21 - avatarı
alisxa21
Ziyaretçi
5 Temmuz 2012       Mesaj #4
alisxa21 - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
HERKESE İYİ GÜNLER
BEN E POSTAMI AÇIYORUM ŞİFERMİ YAZIYORUM ONDAN SONRA BİR SAYFA AÇILIYOR VE DİYORKİ HESABINIZ ENGELLENDİ .
bir ka seçenek var sonra devam a basıyorumm ve ardından açılan sayfada diyorki hesabının engellemesini kaldır orda Kodunuzun size nasıl gönderilmesini istersiniz?
diye bir soru var seçenekte al*****@hotmail.com diye bir şey var fakat benim öyle bir hesabım yok olsa bile şifresini hatırlamıyorum hesabım bana çok lazım lütfen yardım ederseniz çok sevinirim
Şimdiden Herkese Teşekkür Ederim
hasan ünver - avatarı
hasan ünver
Ziyaretçi
16 Ekim 2014       Mesaj #5
hasan ünver - avatarı
Ziyaretçi
merhaba.hotmail hesabım ngelendi size ulasamıyoruım neden ulasamadıgımı söyleyeyi alan kodu istiyorunuz 0 olmadan yazıyorum 272 afyon cep telfıonunda yzıyom basındas0 olmadan hartalı hatalı tuuslama yaptınız diyor yardım cı olursanız sevinirim

merhaba.hotmail hesabım ngelendi size ulasamıyoruım neden ulasamadıgımı söyleyeyi alan kodu istiyorunuz 0 olmadan yazıyorum 272 afyon cep telfıonunda yzıyom basındas0 olmadan hartalı hatalı tuuslama yaptınız diyor yardım cı olursanız sevinirim

yrdım edinn..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Kasım 2014       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yardım ediniz lütfen hotmail hesabım engeli hotmail hesabım bu cevabı buraya yazınız

hotmail hesab: hasan03babalar03@hotmail.com
klütfen telefon suınırı doldu diyor kod gönderemiyor bide