Arama

Bebeklere mama numunesi yollayan firmalar hangileridir?

Güncelleme: 9 Haziran 2014 Gösterim: 32.780 Cevap: 19
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Ağustos 2012       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Merhabalar herkese bebekelre hangi firmalar numune yolluyor acaba bana milupa,ülker den mama geldi molfix,baby stardan bez geldi başka gelmedi size gelenler varmı yazabilirseniz iyi olur...
Sponsorlu Bağlantılar
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Ağustos 2012       Mesaj #2
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
BANADA ÜLKERDEN MOLFİXTEN BABY STARDAN GELDİ MİLUPAYADA ÜYE OLDUM BEBEDOR AÇIK ADRES İSTEDİ VERDİM BAKALIM GELECEKMİ.
Sponsorlu Bağlantılar
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Ağustos 2012       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
banada geldi bir sürü nivea milupa bebek bezleri canbebeden istedim.bebedordan istedim adres filan yazdım.krem falan yollasınlar diye herodan geldi humanaya mail attım hippede yolladım.başka warsa arkadaşlar sizde yazın linkiyle beraber.göndermeyen firmalra herkes mail atsın bizi susturmak için numune gönderimi yapsınlar haa bu arada colgatede yolluyor facebooka girin hepsine evet diyin başka ürün kullanıyorum diyin tel adres filan yazın yollayın ben kendi adıma 5 tane yolladım gelecekmi bakalım 2 hafta oldu sizde alın macunlarıMsn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Ağustos 2012       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
hipp ürün talebi diyin mesajı bırakın gelen cevabı burada paylaşın sevgilerle link:HiPP - Organik Bebek Mamalar1, Organik Bebek Mamas1, Organik Bebek Yemekleri
numune yollucaklarsa cevap yazın bizde yolluyalım bn yolladım ne gelecek bakalım.. Msn Happy Msn Happy aynı mesajmı merak ettim...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Ağustos 2012       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bnde yolladım bakalım gelirse yazarım paylaşım için tşkrlr herkes link yazsınki işimiz kolay olsun başka hangi firmalar warki?sma da yolluyomuş galiba bi bakın derim iyi günler..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Ağustos 2012       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bebelacta yolluyor mail atın linki veriyim:Bebelac | Eksiksiz Beslenmeye Yardımcı - Bebek Maması numune istiyom deyin gönderiyolar... Msn HappyMsn Happybana göndericez dediler!sizde yazın ne dediklerini paylaşalım arkadaşlar.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Ağustos 2012       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben şimdi yolladım bakam geleckmi görücez bu arada humanada yolluyomuş mail attım link :İLETİŞİM numune istiyom deyin yolluyolar...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Ağustos 2012       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar dediklerinizin hepsine mail attım bu arada bebedorada mail attım krem falan göndersinler diye link:İletişim | Bebedor ya formu doldurun yada mail atın ben forumu doldurdum herkese kolay gelsin!
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Ağustos 2012       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ARKADAŞLAR NUMUNE İSTİYOSANIZ MİLUPA HAMİLELİĞİNİZDEN İTİBAREN GÖNDERİYOR AMA SİZİN YAZDIĞINIZ FİRMALARDA YOLLUYOR MİLUPAYA SADECE ÜYE OLUN BANA ŞUANA KADAR GELEN HAMİLEYİM SETİ,HOŞ GELDİN BEBEK SETİ,İLK KAŞIĞIM SETİ EN SEVDİĞİM HAMİLE SETİ ÇÜNKÜ HUGGİES BEBEK BEZİ WARDI İLK KAŞIĞIMDADA 20GR MAMA VE KAŞIK WARDI ZATEN ANCA KAĞIT GÖNDERİYOLAR..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Ağustos 2012       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bencede anca kağıt parçası gönderiyolar ama milupa güvenilir üye olun güzel..doğum gününde meve suyu gibi gönderiyolar ilk kaşığımda plastik kaşık 20gr 1 tane mama magnet ve indirim kuponları.hoş geldin setinde çay ve nivea numuneleri indirim kuponu.kağıt parçaları işteMsn Happy buda link ilgilenirseniz eğer:
link:Milupa || Bebek beslenme uzmanı - bebek maması - Milupa Anne Bebek Kulubü Üyelik Form tıklayın okuyun ne göndericeklerini.