Arama

Yeni nakil olacağım okulda nasıl davranmalıyım?

Güncelleme: 16 Aralık 2014 Gösterim: 4.774 Cevap: 5
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Eylül 2012       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar ben 6.sınıfa geçtim.okulumda 5yıldır okuyorum fakat bugün konyaya taşınacağız ama ben yeni arkadaşlarımla nasıl tanışp kaynaşacağım çok utanıyorum.yani yeni okulumda kendimi nasıl tanıtıp arkadaşlık kurmalıyım.şimdi arkadaşlarımdan ayrılacağım için çok üzülüyorum.lütfen bana yardımcı olun ilk başta okula gittiğimde ne yapmalıyım?arkadaşlarımla nasıl tanışmalıyım,öğretmelerle nasıl tanışmalıyım lütfen soruma cevap verin konu hakkında çok utanıyorum.sizden cevap bekliyorum....
Sponsorlu Bağlantılar
Annabeth - avatarı
Annabeth
Ziyaretçi
18 Eylül 2012       Mesaj #2
Annabeth - avatarı
Ziyaretçi
Sadece kendin ol, icinden geldigi gibi davran. Zaten kimse seni dislamayacaktir. Msn Happy
Sponsorlu Bağlantılar
ada deniz e - avatarı
ada deniz e
Ziyaretçi
24 Ağustos 2014       Mesaj #3
ada deniz e - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Arkadaşlar ben 6.sınıfa geçtim.okulumda 5yıldır okuyorum fakat bugün konyaya taşınacağız ama ben yeni arkadaşlarımla nasıl tanışp kaynaşacağım çok utanıyorum.yani yeni okulumda kendimi nasıl tanıtıp arkadaşlık kurmalıyım.şimdi arkadaşlarımdan ayrılacağım için çok üzülüyorum.lütfen bana yardımcı olun ilk başta okula gittiğimde ne yapmalıyım?arkadaşlarımla nasıl tanışmalıyım,öğretmelerle nasıl tanışmalıyım lütfen soruma cevap verin konu hakkında çok utanıyorum.sizden cevap bekliyorum....

sakın içine kapanık olma o zaman hoca senden hiçbirşey beklemez herzaman uzun dillli ol senin adını söylerken belki kelimesini kulllanmasınlar iyi şanslar
murat_1907 - avatarı
murat_1907
Ziyaretçi
24 Ağustos 2014       Mesaj #4
murat_1907 - avatarı
Ziyaretçi
Kardes ogretmen tanistiriyor zaten bnde utangactim arkadaslar yanima geldi konysunca zaman ole gecioki sn bile anlamiosun
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Ağustos 2014       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bence özgüvenin tavan yapmalı,şımarık olmamalı, kimseyle düşman olmamalı,herkesle iyi geçin son olarak havvalı bi kız gibi davranmalısın
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Aralık 2014       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ssçlarını aç herkese selam ver sanki sen hep ordaymıssın gibi güzel ve doğal herkese sıcak davran başarılı herkesin gözüne girmeye çalış ama çok konuşma