Arama

Facebook görüntülü konuşma probleminin çözümü nedir?

Güncelleme: 29 Eylül 2013 Gösterim: 7.509 Cevap: 5
balabanu - avatarı
balabanu
Ziyaretçi
5 Aralık 2012       Mesaj #1
balabanu - avatarı
Ziyaretçi
iyi günler herkese benim size bir sorum olacaktı bu facebookta görüntülü konuşmada benim sesim karşı tarafa gidiyor ama görüntüm gitmiyor ama karşı tarafın sesi ve görüntüsü bana geliyor bunu nasıl düzeltebiliriz herkese sordum düzgün net bir cevap alamadım bir de ben pek internetten anlamam o yzden nerden nasıl giriliyor pek bilmem bir yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden cvplayan herkese tşkrller...
Sponsorlu Bağlantılar
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
kavun8 - avatarı
kavun8
Ziyaretçi
5 Aralık 2012       Mesaj #2
kavun8 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
balabanu adlı kullanıcıdan alıntı

iyi günler herkese benim size bir sorum olacaktı bu facebookta görüntülü konuşmada benim sesim karşı tarafa gidiyor ama görüntüm gitmiyor ama karşı tarafın sesi ve görüntüsü bana geliyor bunu nasıl düzeltebiliriz herkese sordum düzgün net bir cevap alamadım bir de ben pek internetten anlamam o yzden nerden nasıl giriliyor pek bilmem bir yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden cvplayan herkese tşkrller...

kameradan kaynaklı olabilir..
Sponsorlu Bağlantılar
balabanu - avatarı
balabanu
Ziyaretçi
5 Aralık 2012       Mesaj #3
balabanu - avatarı
Ziyaretçi
kameradan nasıl olacak ben pek anlamıyomda bilgisayr işlerinden nerden nereye girecem değiştirmem gereken yer neresi şimdiden teşekkrler...
kavun8 - avatarı
kavun8
Ziyaretçi
5 Aralık 2012       Mesaj #4
kavun8 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
balabanu adlı kullanıcıdan alıntı

kameradan nasıl olacak ben pek anlamıyomda bilgisayr işlerinden nerden nereye girecem değiştirmem gereken yer neresi şimdiden teşekkrler...

Kameran bozuk olabilir. Msnden görüntülü konuşmayı dene eğer yine aynı şekilde olursa kamera bozuktur. Yoksa facebooktan görüntülü konuşma eklentisi yanlış yüklenmiş yada eksik yüklenmiş olabilir.
Basak - avatarı
Basak
Ziyaretçi
8 Mayıs 2013       Mesaj #5
Basak - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar merhaba; Benim kameramda bir sorun yok fakat facebook'ta kamera açtığımda kamera simsiyah olup donuyor o esnada karsı taraf görüyor beni ama ben hiçbir şekilde göremiyorum 1-2 dakika sonrada kapanıyor ne yapmam lazım?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Eylül 2013       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
facebookta görüntülü konusamıyorm kamera bulunamadı dıyor yardm edermisnz