Arama

XP açılış ekranında XP logosu açılmıyor, donuyor, sebebive çözümü nedir?

Güncelleme: 10 Aralık 2012 Gösterim: 2.279 Cevap: 1
HeLLoEthnic - avatarı
HeLLoEthnic
Ziyaretçi
9 Aralık 2012       Mesaj #1
HeLLoEthnic - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar Benim Açılışta Sadece XP Logosu Gösteriyo.(Bu Ekrandaki Yazıları Ve Resmi Alın Yerine Xp Logosu Koyun)

Sponsorlu Bağlantılar

051115xp02 login
HeLLoEthnic - avatarı
HeLLoEthnic
Ziyaretçi
10 Aralık 2012       Mesaj #2
HeLLoEthnic - avatarı
Ziyaretçi
Gün Geçtikçe Sorunu Biraz Daha Tanıyorum,Bu Ekranı "Ctrl + U" Yaparak Geçebiliyorum,Fakat Bilgisayar Bazı Sistem Araçlarını Açamıyor!Verdiği Hata Şu;

Sponsorlu Bağlantılar

MMC C:\WINDOWS\system32\eventvwr.msc dosyasını açamıyor

Bu dosya olmadığından, mmc konsolu olmamasından veya MMC'nin daha sonraki sürümünde oluşturulmasından kaynaklanabilir. Dosyaya erişimi için yeterli hakkınız olmamasından da kaynaklanıyo olabilir.

Bilgisayarda Tam Yetkiliyim(Administrator).Yani Sorunun Yetkiyle Bi Alakası Olduğunu Sanmıyorum.
Sen Ne Yaptında Bunu Başardın Diyebilirsiniz,"Uninstaller 7" Programıyla IDM'i Kaldırdım,Benden Restart İstedi.Yeniden Başlattığımda Böyle Oldu.

{{{Bilgisayarı Tüm F8 Modlarıyla Çalıştırdım Hepsinde Aynı Şey Oluyo,Bilgisayarın "Power" Düğmesine Bastığımda Kapanma Olmuyo(Oturum Açıkken,Bilgisayarın Açılışında Bastığım Zaman Kapanma Olabiliyo),İnternet İle İlgili Bi Problemim Yok Fakat İndirdiğim Herhangi Bir Dosyayı Açmaya Kaltığımda Böyle Bir Dosya Yok Diyo,Tarayıcımdan Baktığımda İse "Kaldırıldı" Yazıyo,Yani Anlıcağınız İndirilen Bir Dosyayı "Mouse 1" Tıkladığım Zaman Otomatik Olarak Kaldırıyo}}}

Lütfen Sadece Profosyonel Arkadaşlar Cevaplasın,Laf Olsun Diye Yazmayınız.