Arama

Sizce playstation mu, telefon mu yoksa tablet mi almalıyım?

Güncelleme: 12 Temmuz 2014 Gösterim: 2.404 Cevap: 2
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Aralık 2012       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar benim elimde şu an samsung galaxy wonder var ve performans bakımından hiç memnun değilim. ve arkadaşım bana yeni bir HTC Windows Phone 8x veya Samsung Galaxy Note 10.1 alacak note 10.1 1.500 tl windows phone ise 1.600 tl . Hangisini alırsa alsın satarsam elimde ortalama 1.500 tl bütçe bulunur diyelim. Ben Playstation 3 mü alsam ? Tablet PC mi yoksa Telefon mu alsam ?

Sponsorlu Bağlantılar
1-Tablet PC ise iPad 4 WiFi + 4G mi ? Samsung Galaxy Note 10.1 mi ?

2-Telefon ise iPhone 4S mi ? HTC One X veya Samsung Galaxy S3 mü ?

3-Yoksa bunların hiçbiri yerine PlayStation 3 mü alsam ?
Ben çok sık oyun oynayan internet ve sosyal medyayla sıkı fıkı olan bir insanım bana ne tavsiye edersiniz ?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Temmuz 2014       Mesaj #2
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
aslında yaşına göre değişebilir mesela ben ps 3 alıcaktım ama 1 sene sonra liseye gidicem oynama fırsatım olmıyacak o yüzden şimdi 10.1 alıyorum
Sponsorlu Bağlantılar
KoRn - avatarı
KoRn
Ziyaretçi
12 Temmuz 2014       Mesaj #3
KoRn - avatarı
Ziyaretçi
1-Tablet PC ise iPad 4 WiFi + 4G mi ? Samsung Galaxy Note 10.1 mi ?
cevap : iPad 4 WiFi + 4G çünkü Apple tablet ve telefon konusunda kendini kanıtlamış bir firmadır gözün kapalı iPad almalısın. Hem stabillik hemde uygulama konusunda hiç sıkıntı çekmezsin. Samsung alırsan Android olduğu için uygulamada sıkıntı çekmezsin ama gün geçtikçe stabilliğini yitirir yavaşlamaya başlar. Unutma uygulamadar ilk App Store (iPhone ve iPad'e) çıkar sonra Android'e uyarlanır.

2-Telefon ise iPhone 4S mi ? HTC One X veya Samsung Galaxy S3 mü?
cevap : HTC One X almalısın çünkü Android olsa bile Stabilliğinden yani hızından bir şey kaybetmeyen bir telefon RAM bakımından daha yüksek. İşlemcisi mükemmel denilebilecek seviyede. 4 çekirdekli. Daha ne olsun. Msn Grin