Arama

Sevgilimden ayrıldım, çok mutsuzum ne yapmalıyım?

Güncelleme: 8 Eylül 2014 Gösterim: 2.904 Cevap: 5
kudu556155 - avatarı
kudu556155
Ziyaretçi
8 Ocak 2013       Mesaj #1
kudu556155 - avatarı
Ziyaretçi
s.a ben sevgilimden ayrıldım unutamıyorum evde huzursuzluk bağırma çağırma benım kafam daha kaldırmıyo deliriyorum kendimi öldüresim geliyo tam yapcam aklıma sevdiklerım geliyo yapamıyorum ağlamaktan daha ağlıyamıyorum artık üzgünlüğümü bile hissetmiyorum çok sinirliyim çok darlanıyom yardımcı olabilırmisiniz?sevgilımde beni sevıyo kendı dedı ama neden ayrıldını demıyor bu yüzden cok kalbini kırdım lùtfen yardım.
Sponsorlu Bağlantılar
wTIGERw - avatarı
wTIGERw
Ziyaretçi
10 Ocak 2013       Mesaj #2
wTIGERw - avatarı
Ziyaretçi
Mutlu olduğumuzda beynimiz "phenylethylamine (peniletilamine)" üretir.Aşık olduğumuzda beynimiz "phenylethylamine" üretir.Bu yüzden aşık olduğumuzda mutlu oluruz.Beynimizin "phenylethylamine" üretmesinin başka bir yolu da çikolata yemektir.Çikolata yediğimizde de beynimiz "phenylethylamine" üretir.Sen mutlu olmak için aşık olmuştun.Artık sevgilinden ayrıldığına göre,mutlu olmak için çikolata yiyebilirsin.Bol bol çikolata ye!
Sponsorlu Bağlantılar
_GüzelikMeleği_ - avatarı
_GüzelikMeleği_
Ziyaretçi
10 Ocak 2013       Mesaj #3
_GüzelikMeleği_ - avatarı
Ziyaretçi
Durumunuz fahim sevgilinizin aklına 2.kişi girmiş olabilir.Hemen olumsuz düşünmüyelim birde belki ilişkiden yorulmuş biraz ara vermek istemiştir tekrar yanına gidip şunu söyleyin ''ilişkiye arabiliriz bu ikimiz içinde iyi olur hem hatalarımızı buluruz''de.Gerçekten ikiniz içinde iyi olacak.
biruni - avatarı
biruni
VIP Önce Sağlık
10 Ocak 2013       Mesaj #4
biruni - avatarı
VIP Önce Sağlık
"sabah ola hayrola" örneği gibi, azcık daha zamana bırak
Düşüncene katılmam şart değil, düşünceni anlatman için savaşırım...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Ocak 2013       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
sewgiline onu sewdiğini söle eğer oda seni sewiyosa
yanlız - avatarı
yanlız
Ziyaretçi
8 Eylül 2014       Mesaj #6
yanlız - avatarı