Arama

İngilizce sözlük nasıl yapılır?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 24 Nisan 2018 Gösterim: 45.247 Cevap: 7
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Şubat 2013       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
İngilizce sözlük nasıl yapılır?
EN İYİ CEVABI Misafir verdi
Ben sözlüğümü şöyle yaptım:
kırktasiyeden orta boy şirin bir not defteri aldım fakat yan tarafında aynı telefon rehberi defteri gibi harfler var hangi harfi açarsanız orada o harfle ilgili kelimeler var. yaklaşık 340 kelimem vardı. Çokta güzel oldu öneririm :)))
Sponsorlu Bağlantılar
Son düzenleyen Safi; 24 Nisan 2018 00:31
hrkN - avatarı
hrkN
Ziyaretçi
8 Şubat 2013       Mesaj #2
hrkN - avatarı
Ziyaretçi
Sözlük yapmaktan bahsetmişsin bu söylediğin kadar basit bir olay değil. Ben ingilizce kursuna gittim birçok kez. Defterlerimin arkada taraflarına ufak ufak kelimeler ve anlamlarını yazdırırlardır. Şuan onları toplasam sanırım bir sözlük yapabilir farklı bir sözlük Msn Happy
Sponsorlu Bağlantılar
_GüzelikMeleği_ - avatarı
_GüzelikMeleği_
Ziyaretçi
8 Şubat 2013       Mesaj #3
_GüzelikMeleği_ - avatarı
Ziyaretçi
Evet bizim öğretmenimizde ödev vermişti öyle.Ben şu şekilde yaptım bilgisayardan kırtasiyeden özel boş orto boy kitap bastıra bilir internetende ingilizce sözlügü bulup onu o çıktı yaptıgın kitabın üstüne baskı yapabilirsin.
Electrify - avatarı
Electrify
Ziyaretçi
10 Nisan 2013       Mesaj #4
Electrify - avatarı
Ziyaretçi
ödev defteri gibi internetten sözcükleri araştırıp güzel bi sözlük yapabilirsin Msn Happy
Son düzenleyen Safi; 24 Nisan 2018 00:33
Annen - avatarı
Annen
Ziyaretçi
30 Aralık 2013       Mesaj #5
Annen - avatarı
Ziyaretçi
Bnce kartonarı küçük küçük kesip onlarla ilgili resim koyup cep BOY Bir sözül yapabilirsin ben böle yaptım gayet basit ve Hoş oldu 100 Aldım. Msn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Mart 2014       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Ben sözlüğümü şöyle yaptım:
kırktasiyeden orta boy şirin bir not defteri aldım fakat yan tarafında aynı telefon rehberi defteri gibi harfler var hangi harfi açarsanız orada o harfle ilgili kelimeler var. yaklaşık 340 kelimem vardı. Çokta güzel oldu öneririm Msn Happy))
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Nisan 2014       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
size önerim 1küçük isteğe bağlı kalpli olabilir . küçük renkli kağıtlara ingizce kelimeler arka tarafına türkçesini katlayıp kutuya atın. çok güzel bir ödev olacak eminim.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Nisan 2014       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Kırtasiyelerde renkli çizgisiz kağıtlar satılıyor onu al.sonra sözlükten
Kutucuklar çiz sıra sıra kelimeleri yaz ve üstüne kelimenin resmini çiz kapağı için ise internete 6.sınıf performans ödevi sözlük kapağı yaz çok farklı olacaktır.