Arama

Aileme nasıl köpek aldırabilirim?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 16 Haziran 2015 Gösterim: 1.885 Cevap: 4
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Şubat 2013       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
5. Sınıfa gidiyorum sitede apartmanda yaşıyoruz bir boo istiyorum
EN İYİ CEVABI Misafir verdi
arkadaşlar iki buçuk aylık golden retriver im var bahçeli evimiz bulunmakta ve ben köpeğime kıyamayıp küçük diye bahçede bakmıyorum evde peluş evi var, ben onu ev ortamına alıştırdıktan sonra büyüyünce nasıl bahçede tutabiirim kafam fazlasıyla karışık yardımcı olursanız sevinirim bu arada canım bence fazlasıyla küçüksün bende senin yaşlarındayken çok istiyordum şu an 13 yaşında 7. sınıf öğrencisiyim eylülde 14 olucam gerçekten göründüğü kadar kolay değil her gün pisliğini temizle yürüyüşe çıkart gerçekten zor ve yürüyüşe çıktığınızda siz yorulsanız bile köpekler yorulmuyorlar bence biraz beklemelisin :))
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Ocak 2014       Mesaj #2
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
abicim sen daha çok küçüksün . Bak ben 7 yaşından beri istiyordum bana sonunda 8. Sinifta başarili ol alalim dediler . Simdi evde bichon frise ' ım var . Daha çok küçüksün
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Ocak 2014       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Eve hırsız girebileceğini söyleyip sizi koruması için aldırabilirsin.
Intersect - avatarı
Intersect
VIP VIP Üye
4 Ocak 2014       Mesaj #4
Intersect - avatarı
VIP VIP Üye
Derslerini falan sıkı tutmaya bak, yaramazlıkta yapıp onları kızdırma, ve en önemlisi böyle bir sorumluluğun altından kalkabileceğini onlara kanıtla.
Yok bir şey iyiyim. Sadece ölü olmayı tercih ederdim.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Haziran 2015       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
arkadaşlar iki buçuk aylık golden retriver im var bahçeli evimiz bulunmakta ve ben köpeğime kıyamayıp küçük diye bahçede bakmıyorum evde peluş evi var, ben onu ev ortamına alıştırdıktan sonra büyüyünce nasıl bahçede tutabiirim kafam fazlasıyla karışık yardımcı olursanız sevinirim bu arada canım bence fazlasıyla küçüksün bende senin yaşlarındayken çok istiyordum şu an 13 yaşında 7. sınıf öğrencisiyim eylülde 14 olucam gerçekten göründüğü kadar kolay değil her gün pisliğini temizle yürüyüşe çıkart gerçekten zor ve yürüyüşe çıktığınızda siz yorulsanız bile köpekler yorulmuyorlar bence biraz beklemelisin Msn Happy)