Arama

Skype'ı iptal edip messenger kullanmak istiyorum, yardımcı olur musunuz?

Güncelleme: 11 Kasım 2014 Gösterim: 6.240 Cevap: 6
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Nisan 2013       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba Arkadaşlar,
Skype'ye geçişi iptal etmek istiyorum, MSN kullanmak istiyorum.
Sponsorlu Bağlantılar
Bu konuda yardımcı olur musunuz lütfen ?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Mayıs 2013       Mesaj #2
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Merhaba Arkadaşlar,

Sponsorlu Bağlantılar

BİZİ PAZAR GÖZÜYLE GÖRÜP BİR KOYUN GİBİ ORDAN ORAYA ÇEKECEKLERİNİ DÜŞÜNENLERİ YANILTALIM VE PROTESTO EDELİM SKYPE Yİ KULLANMAYALIM
ÖLMEYİZ DEĞİL Mİ KULLANMAYINCA
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Mayıs 2013       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ama artık skype kullanılıyor aslında bende msn kullanmak istiyorum hatta msn reklamlarında 8 nisana kadar skype 'ye geçin yazıyordu cevabım bu kadardı
şimdiden tşk
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Mayıs 2013       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

BİZİ PAZAR GÖZÜYLE GÖRÜP BİR KOYUN GİBİ ORDAN ORAYA ÇEKECEKLERİNİ DÜŞÜNENLERİ YANILTALIM VE PROTESTO EDELİM SKYPE Yİ KULLANMAYALIM

Sırf bu yüzden bende protesto ediyorum.
ahmetseydi - avatarı
ahmetseydi
VIP Je Taime
4 Mayıs 2013       Mesaj #5
ahmetseydi - avatarı
VIP Je Taime
Alıntı

Merhaba Arkadaşlar,

Alıntı

Alıntı

ama artık skype kullanılıyor aslında bende msn kullanmak istiyorum hatta msn reklamlarında 8 nisana kadar skype 'ye geçin yazıyordu cevabım bu kadardı
şimdiden tşk

Alıntı

Sırf bu yüzden bende protesto ediyorum.

Messenger kullanmaya devam etmek istiyorsanız, WLM - Skype Geçişi Engelleme bu konuya gözatın. Gerekli bilgiler detaylı bir şekilde anlatılmış.
ѕнσω мυѕт gσ ση ツ
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Ağustos 2013       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bir kaç yere baktım ama kimse çözüm üretmemiş. Bundan bi 6-7 yıl önceydi galiba, herkes MSN Messenger'a alışmışken birden bire Windows Live Messenger çıktı ortaya. Sorunlar birbirini kovaladı durdu. Bizde internet cafeciler olarak bu soruna bir çözüm arıyorduk. Bilgisaylarımıza yüklü olan MSN Messenger'ların Windows Live Messenger'a dönüşmeden müşterilerimizin giriş yapabilmesini istiyorduk. Nihayetinde bunun bir araştırmasını yaptık ve bulduk. Şimdi bakıyorumda Windows Live Messenger, Skype'la birleşmiş ve tamamen değişerek kullanıcıları hayal kırıklığına uğratmıştır.

Şimdi sizlere Windows Live Messenger'a nasıl geri dönüş yapabileceğinizi anlatacağım :

1 - Windows Live Messenger ile ilgili ne kadar program varsa, Program Ekle/Kaldır'dan silin.

2 - Windows Live Messenger'ın offline kurulumunu yapın. Microsoft'un sitesinden güvenle indirebilirsiniz : http://wl.dlservice.microsoft.com/download/0/A/0/0A042B9B-266D-4122-A766-64989E7F7438/tr/wlsetup-all.exe (KURULUMU BİTİRDİKTEN SONRA SAKIN MESSENGER'A GİRİŞ YAPMAYIN!..)

3 - Sağ altta (saatin bulunduğu görev bölmesi) messenger ikonunu görürseniz sağ tuş yapıp çıkış deyin.

4 - Başlat / Programlar / Windows Live (veya masaüstünden) Windows Live Messenger simgesi üzerinde sağ tuş yapıp özelliklere girin ve ardından uyumluluk sekmesine tıklayın.

5 - Orta bölmede "Bu programı aşağıdaki için uyumluluk modunda çalıştır"ı aktif edin ve oradan Windows NT'yi seçip
uygula/tamam deyin.

6 - Artık Windows Live Messenger'a eskisi gibi giriş yapabilirsiniz Msn Happy Allah razı olsun deyin yeterli ^^
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Kasım 2014       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Mesenger kulanmak istemiyorum mesaj yerinten cikartamiyorum kectiye bisey yok mesaj yerine mesenger yukle tiyo nasil kaltir bilirim