Arama

Telefonum açılmıyor, sebebi ne olabilir?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 7 Kasım 2014 Gösterim: 4.039 Cevap: 8
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Haziran 2013       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
iphone5 kullanıyorum ve şarjım bitti ama taktıgımda ise açılmadı. home power tuşlarını kullanarak açmaya çalıştım fakat olmadı. telefonum konusunda bana bilgi verirseniz sevinirim.
EN İYİ CEVABI kompetankedi verdi
Telefonunuzu pcnizde iTunes ile açmayı deneyin usb ye telefonunuz cevap veriyormu gözlemleyin şayet tepki vermiyorsa teknik servisine başvurmanız gerekecek ancak tabii olarak bağlantı kablolarınızın sağlam olduğunu varsıyoruz öncelikle şarj sistemini eğer mümkünse başka sarj sistemiyle test ettikten sonra yapılacak işlemlerdir.

Sponsorlu Bağlantılar
Bazen pil sıfırlanınca kendini tekrar sarj etmesi zor olabiliyor. Genellikle Çin malı sistemler daha sık karsılasılan bir durumdur.
kompetankedi - avatarı
kompetankedi
VIP Bir Dünyalı
25 Haziran 2013       Mesaj #2
kompetankedi - avatarı
VIP Bir Dünyalı
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Telefonunuzu pcnizde iTunes ile açmayı deneyin usb ye telefonunuz cevap veriyormu gözlemleyin şayet tepki vermiyorsa teknik servisine başvurmanız gerekecek ancak tabii olarak bağlantı kablolarınızın sağlam olduğunu varsıyoruz öncelikle şarj sistemini eğer mümkünse başka sarj sistemiyle test ettikten sonra yapılacak işlemlerdir.

Sponsorlu Bağlantılar
Bazen pil sıfırlanınca kendini tekrar sarj etmesi zor olabiliyor. Genellikle Çin malı sistemler daha sık karsılasılan bir durumdur.
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 3 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Kasım 2013       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar benim samsung galaxy y telefonum var ama açılmıyor üstelik daha en fazla 4 ay olmuştur. Sadece samsung yazısına kadar açılıyor ama sonrasında en başa dönüyor. Lütfen yardım edin ne yapabilirim? Veya dışarıda ne kadara yaptırabilirim?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Temmuz 2014       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
SM-T211 model samsung tabletim var yaklaşık bir ay önce aldım şarjım sıfırlanarak kapandı ve bir gündür şarja takılı açılmıyor kabloların ve şarj aletinin çalıştığından emin de oldum lütfen yardım edin
ÇINAR - avatarı
ÇINAR
Ziyaretçi
3 Temmuz 2014       Mesaj #5
ÇINAR - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

SM-T211 model samsung tabletim var yaklaşık bir ay önce aldım şarjım sıfırlanarak kapandı ve bir gündür şarja takılı açılmıyor kabloların ve şarj aletinin çalıştığından emin de oldum lütfen yardım edin

Peki tabletiniz şarj olduğundan eminmisiniz şarj aleti çalışıyor ama tabletiniz şarj oluyormu.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Temmuz 2014       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
ÇINAR adlı kullanıcıdan alıntı

Peki tabletiniz şarj olduğundan eminmisiniz şarj aleti çalışıyor ama tabletiniz şarj oluyormu.

hayır sorunda orada şarj edemiyorum olmuyor
TheOne - avatarı
TheOne
Kayıtlı Üye
5 Temmuz 2014       Mesaj #7
TheOne - avatarı
Kayıtlı Üye
cihazda jail break işlemi yapılmış mı ?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Temmuz 2014       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
TheOne adlı kullanıcıdan alıntı

cihazda jail break işlemi yapılmış mı ?

bana sorduysanız hayır yapmadım, yapılmadı
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Kasım 2014       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
samsung gts 3653 telefonum var yaklasık bir sene önce aldım batarya yanmış birede biryerden düştü açılmıyor teknik servis 100 tl istiyor sıfır batar ya taktım yine açılmıyor