Arama

E-Mail Sorunları - Sayfa 6

Güncelleme: 12 Ocak 2013 Gösterim: 91.751 Cevap: 141
halrahcaliskan - avatarı
halrahcaliskan
Ziyaretçi
9 Mayıs 2009       Mesaj #51
halrahcaliskan - avatarı
Ziyaretçi
Selamlar,
arkadaşlar messengerda gmail hesabımı kullanıyorum. ikinci bi adres olmasını istemediğim için ve hotmail'i sevmediğim için hotmail açmak istemiyorum.. fakat gmail'de mail geldiğinde haberim olmuyor. messenger'a bir şekilde bu adresimi tanıtıp mail geldiğinde bana bildirmesini sağlamanın bi yöntemi var mı acaba?
Sponsorlu Bağlantılar
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
10 Mayıs 2009       Mesaj #52
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
halrahcaliskan adlı kullanıcıdan alıntı

Selamlar,
arkadaşlar messengerda gmail hesabımı kullanıyorum. ikinci bi adres olmasını istemediğim için ve hotmail'i sevmediğim için hotmail açmak istemiyorum.. fakat gmail'de mail geldiğinde haberim olmuyor. messenger'a bir şekilde bu adresimi tanıtıp mail geldiğinde bana bildirmesini sağlamanın bi yöntemi var mı acaba?

WLM'nizi açarken Google Talk programı ile de oturum açıp Gmail posta kutunuza gelen iletilerden anında haberdar olabilirsiniz. Ya da Google Toolbar yükleyip ona ilgili düğmeyi ekleyebilirsiniz. Yahut Gmail Notifier yükleyebilirsiniz. Gmail Notifier ile Google Toolbar'ın çakışma ihtimali varmış, o yüzden birini tercih edin.
Sponsorlu Bağlantılar

Yahut Gmail'inizin POP özelliğini etkinleştirerek https://www.msxlabs.org/forum/messenger-plus/30327-messenger-plus-la-pop3-e-posta-hesaplarinizi-kontrol-edin.html konusunda anlatılan yöntemlerle hesabınızı Messenger'da MsgPlus! Live'ın özelliği ile POP erişimi üzerinden kontrol edebilirsiniz. Bu kontrol Gmail'in sağladığı kontroller kadar kaliteli olmayabilir. Lütfen ilgili konunun 3. gönderisini de okuyun. Bu yöntemi kullanmak için Messenger Plus! Live kullanmanız gerektiğini de unutmayın.
KuRSuNi - avatarı
KuRSuNi
Ziyaretçi
19 Mayıs 2009       Mesaj #53
KuRSuNi - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba,ben hotmail kullaniyorum ve adres listemde bulunmayan bir adresten email gelmesini nasil engellerim.?

Bilgilendirirseniz cok sevinirim.
ahmetseydi - avatarı
ahmetseydi
VIP Je Taime
19 Mayıs 2009       Mesaj #54
ahmetseydi - avatarı
VIP Je Taime
Alıntı
KuRSuNi adlı kullanıcıdan alıntı

Merhaba,ben hotmail kullaniyorum ve adres listemde bulunmayan bir adresten email gelmesini nasil engellerim.?

Bilgilendirirseniz cok sevinirim.

Tanımadığınız kişilerden gelen maillerin gonderici kısmında Gereksiz Olarak İşaretle yazısına tıklayabilirsiniz.

E-Mail Sorunları

Aynı zamanda, oturum açtıktan sonra POSTA kısmına girin. Sağ üstte SEÇENEKLER yazan yeri tıklayın, ordanda ÖNEMSİZ E-POSTA KORUMASI yazan yeri tıklayın. Ordan da GÖNDERENİ ENGELLE ye tıklıayın ve solda bulunan bölüme size mail göndemesini istemediğiniz adresi yazıp ekle yi tıklayın. En sonunda da tamam ı tıklayıp işlemi sonlandırıyorsunuz.
ѕнσω мυѕт gσ ση ツ
KuRSuNi - avatarı
KuRSuNi
Ziyaretçi
19 Mayıs 2009       Mesaj #55
KuRSuNi - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
ahmetseydi adlı kullanıcıdan alıntı

Tanımadığınız kişilerden gelen maillerin gonderici kısmında Gereksiz Olarak İşaretle yazısına tıklayabilirsiniz.

E-Mail Sorunları

Aynı zamanda, oturum açtıktan sonra POSTA kısmına girin. Sağ üstte SEÇENEKLER yazan yeri tıklayın, ordanda ÖNEMSİZ E-POSTA KORUMASI yazan yeri tıklayın. Ordan da GÖNDERENİ ENGELLE ye tıklıayın ve solda bulunan bölüme size mail göndemesini istemediğiniz adresi yazıp ekle yi tıklayın. En sonunda da tamam ı tıklayıp işlemi sonlandırıyorsunuz.

Yazdiklarinizi uyguladim,cok ama cok tesekkür ederim.
ironxx - avatarı
ironxx
Ziyaretçi
21 Mayıs 2009       Mesaj #56
ironxx - avatarı
Ziyaretçi
merhaba arkadaşalr ben msnde mailllerime ulaşamıyorum,açılmıyor bir türlü tekrar yükledim birçok şey denedim ama olmadı yardım ederseniz çok çok sevinirim
KuRSuNi - avatarı
KuRSuNi
Ziyaretçi
22 Mayıs 2009       Mesaj #57
KuRSuNi - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba,benim sorum hotmail adresimi kullanirken,sadece adres listemde bulunanlardan mail alabilirmiyim bunu ahmetseydi beyin bir önce ki soruma yanitinda belirttigi mail kutumda ki ayarlar seceneginden yapabilmem mümkün mü ???

Simdiden tesekkür ederim.
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
23 Mayıs 2009       Mesaj #58
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
ironxx adlı kullanıcıdan alıntı

merhaba arkadaşalr ben msnde mailllerime ulaşamıyorum,açılmıyor bir türlü tekrar yükledim birçok şey denedim ama olmadı yardım ederseniz çok çok sevinirim

Bir web tarayıcı ile http://mail.live.com adresine gidip oturum açmayı denediniz mi?

Alıntı
sercankd adlı kullanıcıdan alıntı

yeni mail aldığımda msn penceresindeki Yeni mail iconunun yanındaki Sayı hiç artmıyor mailleri sildiğim halde yine aynı kalıyo yeni mail gelip gelmediğini çıkıp girerek anlayabiliyorum var mı bunun sebebini ve çözümünü bilen.Forumda araştırdım ama hiç alakalı bi topic göremedim.
adszkaf
eski haline nası getirebilirim yeni mail geldiğinde aynı birisi oturum açmış gibi alttan çıksın ve yukardaki mail iconunun yenilenmesi için çıkkıp girmek zorunda kalmıyayım. Msn Confused

Cevabınızı bununla ilgili konuya taşıyorum. Windows Live Hotmail'de zaman zaman oluşan geçici sorunlardan kaynaklanıyor muhtemelen. Windows Live Messenger'da E-Posta Bildirimleri Sorunu Bunu tartışmaya ilgili konu altından devam edelim.

Alıntı
KuRSuNi adlı kullanıcıdan alıntı

Merhaba,benim sorum hotmail adresimi kullanirken,sadece adres listemde bulunanlardan mail alabilirmiyim bunu ahmetseydi beyin bir önce ki soruma yanitinda belirttigi mail kutumda ki ayarlar seceneginden yapabilmem mümkün mü ???

Simdiden tesekkür ederim.

Adres defterinize ek olarak izin verdiğiniz kişiler ve Windows Live duyurularından e-posta almayı ayarlayabileceğiniz bir seçenek sunuluyor. Windows Live Hotmail seçeneklerine girip orada Gereksiz E-posta başlığı altındaki Filtreler ve Bildirme bağlantısına tıklayın. Açılan sayfada Gereksiz e-posta filtresini seç başlığı altında Dışlayıcı'yı seçin. O sayfadaki öteki seçenekleri de arzunuza göre ayarlayın.
Mo oN - avatarı
Mo oN
Ziyaretçi
25 Haziran 2009       Mesaj #59
Mo oN - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba ben hotmail kullanıyorum ama hiç bir mailimi açamıyorum . Mail sayfası açılıyor ama mailler açılmıyor . Sayfa da hata uyarısı veriyor .

adszvci

NOD32 antivirüs kullanıyorum bütün pc yi tarattım virüsten olduğunu sanmıyorum bişe de çıkmadı zaten . yardımcı olursanız sevinirm , ayrıca msn hotmail adresinden de giriş yaptığımda durum aynı..
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
3 Temmuz 2009       Mesaj #60
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
Mo oN adlı kullanıcıdan alıntı

Merhaba ben hotmail kullanıyorum ama hiç bir mailimi açamıyorum . Mail sayfası açılıyor ama mailler açılmıyor . Sayfa da hata uyarısı veriyor .

adszvci

NOD32 antivirüs kullanıyorum bütün pc yi tarattım virüsten olduğunu sanmıyorum bişe de çıkmadı zaten . yardımcı olursanız sevinirm , ayrıca msn hotmail adresinden de giriş yaptığımda durum aynı..

Internet Explorer'ı güncelleyin, IE6, IE7 ya da IE8'e sahip olun IE7 ya da IE8 önerilir. Sorun düzelmezse Internet Geçici Dosyalarını temizleyin. Bunu yapmak için Internet Explorer menüsünde Araçlar > Internet Seçenekleri'ne girin, dosyaların silinmesi ile ilgili seçeneği bulun.

Ya da Mozilla Firefox gibi Internet Explorer'ın dışında bir web tarayıcı yükleyin ve posta kutunuza o programdan erişin.