Arama

Webcam Sorunları

Güncelleme: 27 Ekim 2014 Gösterim: 237.161 Cevap: 301
EnCoY - avatarı
EnCoY
Ziyaretçi
10 Şubat 2007       Mesaj #1
EnCoY - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaslar merhaba windows live mesenger 8 kullanıyordum uyarı verdid bir üst sürümü var güncellemek istermisiniz diye ok dedim yükledim ama o andan itibaren msn de kameralı görüşme yapmak istediğim şahısların hiçbirinden cam alamadım yani onlar beni görüyor ben onları göremiyorum bağlanıyor diyor ama bağlanamıyor.Sonra tekrar live mesenger 8 i kurdum yine bir değişiklik olmadı yine aynı bundan nasıl kurtula bilirim acaba ?

Sponsorlu Bağlantılar
yokmu bir çözüm yolu acaba ?

Yetkili notu:
Detaylı çözüm önerisi: Windows Live Messenger Güncel Kamera Sorunu ve Çözümü
Son düzenleyen NeutralizeR; 23 Mayıs 2010 13:35 Sebep: Çözüm önerisi
virtuecat - avatarı
virtuecat
Ziyaretçi
10 Şubat 2007       Mesaj #2
virtuecat - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
EnCoY adlı kullanıcıdan alıntı

Arkadaslar merhaba windows live mesenger 8 kullanıyordum uyarı verdid bir üst sürümü var güncellemek istermisiniz diye ok dedim yükledim ama o andan itibaren msn de kameralı görüşme yapmak istediğim şahısların hiçbirinden cam alamadım yani onlar beni görüyor ben onları göremiyorum bağlanıyor diyor ama bağlanamıyor.Sonra tekrar live mesenger 8 i kurdum yine bir değişiklik olmadı yine aynı bundan nasıl kurtula bilirim acaba ?

Sponsorlu Bağlantılar
yokmu bir çözüm yolu acaba ?

webcam ı sıstemınızden kaldırıp tekrar kurun ve messenger a tanıtın

EnCoY - avatarı
EnCoY
Ziyaretçi
10 Şubat 2007       Mesaj #3
EnCoY - avatarı
Ziyaretçi
bakın resim çektim şöyle oluıyor.arkadasım bbaşkasnadan cam alıp cam acabiliyor ama bana gelince benim cam onda sorunsuz çalışıyor bveni görüyor oda bana atıyor ki bu bir kişide değil listemdeki herkeste aynı şey oluyor .... ben onları göremiyorum onlada bağlantı kuruldu diyor bende ise wep cam destekleyen diyor ve hala yüğklüyor gibi görünüyor... işte resim

gkancamje6
leventozkan - avatarı
leventozkan
Ziyaretçi
6 Ekim 2007       Mesaj #4
leventozkan - avatarı
Ziyaretçi
vista ultimate kullaniyorum,webcam da karsi tarafi bi turlu goremiyorum,baglaniyor diyor ve durduruluyor,goruntulu konusma yapmaya calisincada durum ayni, format attim,windows guncellemesi yaptim,msn 8.5 i sildim 8.1 yukledim degismedi .asagidaki hata raporunu veriyor:

Sorun imzası:
Sorunlu Olay Adı: APPCRASH
Uygulama Adı: msnmsgr.exe
Uygulama Sürümü: 8.5.1288.816
Uygulama Zaman Damgası: 46c4d9a2
Hata Modülü Adı: StackHash_1703
Hata Modülü Sürümü: 0.0.0.0
Hata Modülü Zaman Damgası: 00000000
Özel Durum Kodu: c0000005
Özel Durum Uzaklığı: 08f2b5ed
OS Sürümü: 6.0.6000.2.0.0.256.1
Yerel Kimlik: 1055
Ek Bilgiler 1: 1703
Ek Bilgiler 2: 2264db07e74365624c50317d7b856ae9
Ek Bilgiler 3: 1344
Ek Bilgiler 4: 875fa2ef9d2bdca96466e8af55d1ae6e

Gizlilik bildirimimizi okuyun:
http://go.microsoft.com/fwlink/?lin...clcid=0x041f

cok lazim tesekkurler simdiden
leventozkan - avatarı
leventozkan
Ziyaretçi
10 Ekim 2007       Mesaj #5
leventozkan - avatarı
Ziyaretçi
arkadaslar ben bu sorunu ege universitesi agina baglandigimdan beri yasiyorum, vistayi kaldirdim xp kurdum ayni sorun devam etmekte, ag la ilgili bir durum olabilir mu bu,webcam kullanimini engelleyebilirlermi acaba
kucukdino - avatarı
kucukdino
Ziyaretçi
14 Ekim 2007       Mesaj #6
kucukdino - avatarı
Ziyaretçi
cozum basıt arkadasım msn8,5 i yukle o versiyonda internet baglantısı nedeniyle bendede yaptı ama 8.5 de hiç sorun yapmıyor

MSN 8.5 Beta
burdan indirebilirsin
composer - avatarı
composer
Ziyaretçi
15 Ekim 2007       Mesaj #7
composer - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar... Selamlar... offline iken webcam kullanabilirmiyim bu sanırım mümkün değil biraz araştırma yaptım ama bu konuda yardımcı olursanız sevinirim...

Yurtdışından bir arkadaşım offline iken benimle webcam kullanarak görüştü. yardıncı olursanız sevinirim... şimdiden teşekkürler saygılar...
dewoaen - avatarı
dewoaen
Ziyaretçi
16 Ekim 2007       Mesaj #8
dewoaen - avatarı
Ziyaretçi
aynı konudan bende problemlym lutfen yardım
ezid - avatarı
ezid
Ziyaretçi
21 Ekim 2007       Mesaj #9
ezid - avatarı
Ziyaretçi
ben msn 8 kullanıyorum laptopta hic kamera kuramıyorum kamera kurma ayarına girdigimde kilitleniyor msn

merhaba windows vista ile life msn kullanıyorum ama kamera acamıyorum ses ve goruntu kurulumuna girer girmez msn kendini kapatıyor ne yapmalıyım acaba kamera suruculerini kaldırıp tekrar kurmayı 3-4 kere denedim.
Son düzenleyen ahmetgns; 21 Ekim 2007 16:50 Sebep: Mevcut konuya yazdıktan sonra yeni konu açmayın.
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
21 Ekim 2007       Mesaj #10
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
composer adlı kullanıcıdan alıntı

Arkadaşlar... Selamlar... offline iken webcam kullanabilirmiyim bu sanırım mümkün değil biraz araştırma yaptım ama bu konuda yardımcı olursanız sevinirim...

Yurtdışından bir arkadaşım offline iken benimle webcam kullanarak görüştü. yardıncı olursanız sevinirim... şimdiden teşekkürler saygılar...

Alıntı
dewoaen adlı kullanıcıdan alıntı

aynı konudan bende problemlym lutfen yardım

Siz çevrimdışı görünürken, Çevrimiçi arkadaşlarınızın kameralarını başlatabilir, onlara kendi kameranızı gönderebilir, ve Görüntülü Arama başlatabilirsiniz.

Görüntülü aramayı konuşma penceresinin yukarısındaki düğmelerden başlatabilirsiniz.

Sadece kamera başlatmayı ise, görüntü resimlerinin altında bulunan küçük kameralara tıklayarak yapamazsınız. Bunu yapmak için, konuşma penceresinin menüsünü açıp, Eylemler>Görüntü> öğelerini takip etmeniz gerekiyor.

Çevrimdışı görünen kişilere hiç bir şekilde kamera açamazsınız, sadece yazı yazmanıza izin verir. İpucu: Siz çevrimiçi olup, çevrimdışı görünen arkadaşınıza sizi davet etmesini yazıyla bildirebilirsiniz.

Kamera ya da görüntülü arama başladığında, artık siz de durumunuzu Çevrimdışı göster'e değiştirebilirsiniz (not: böyle yapmak bazen kamerayı/aramayı durduruyordu benim tecrübelerimde Msn Happy )