Arama

Hotmail Hesabıma Giriş Yapamıyorum - Sayfa 7

Güncelleme: 10 Eylül 2020 Gösterim: 142.102 Cevap: 84
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Mart 2010       Mesaj #61
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
slm arkadşlar ben sorunun çözümünü buldum once chrom kullanıyorsanız tarayıcıya tıklayın araçlar. seçeneklr. proxy ayarlarını değiştir.sonra programlar ve varsayılan web tarayıcısını explorer yap bu kadar.
Sponsorlu Bağlantılar
aysel - avatarı
aysel
Ziyaretçi
22 Temmuz 2010       Mesaj #62
aysel - avatarı
Ziyaretçi
ben uzun süredir şifremi unuttuğum için msn mi kullanmıyordum fakat acmam gerekiyo parolamı unuttum diye giriş yapıyorum ama msn yanlış diyo oysaki dogru gizli soruma bile giriş yapamıyorum zaten gizli sorumu da unuttum acaba uzun süredir kullanmadıgım için iptal mi oldu böyle birşey olabilirmi 2 senedir falan açamıyrdum bana yardımcı olursanız çok sevinirim cvbnızı bekliyrm,.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Ocak 2011       Mesaj #63
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar bende giremiyorum doğru şifre giriyorum yanlış şifre dio ne yapacağımı bilmiyorum
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Ocak 2011       Mesaj #64
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
msn hotmail hesabımı açamıyorum
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Nisan 2011       Mesaj #65
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Tarayıcı nerde Cheromede ?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Nisan 2011       Mesaj #66
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

hotmaile gir ile ilgili daha fazla bilgi istiyorum

adresim doğru. şifrem çok çokkkkk doğru ama hatmaile giremiyorum. yeter artık ya sinir oldum
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Mayıs 2011       Mesaj #67
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
"Microsoft, yaklaşık 20.000 kişinin Hotmail hesabını alt üst eden hata hakkında ilk kez konuştu.

Microsoft, geçtiğimiz günlerde yaklaşık 20.000 Hotmail kullanıcısının hesap içeriğinin silinmesi nedeniyle özür diledi.

Windows Live yöneticisi Chris Jones, blog'unda 17.355 Hotmail hesabının 'sunucular arasında yükleme dengelemesi' sırasında tüm e-postalarını kaybettiğini söyledi. Klasörlerin boşalması 30 Aralık'ta başlamış ve bu durumla karşılaşan kullanıcılar "Hotmail'e hoş geldiniz" mesajı almışlardı. Bazı hesaplar ise 10 yıl geriye gitmişti.

Bazı kullanıcılar Hotmail forumlarında Microsoft'tan e-postalarını geri getirmesini isterken, bir grup kullanıcı ise memnuniyetsizliklerini belirtmek için bir Facebook grubu kurdular."
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Mayıs 2011       Mesaj #68
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar oyunun e posta adresini değiştirecem giremiyorum e posta yanlış diyo oysaki oyunda yazıyo posta adresim kopyala yapıştır yapıyorum olmuyor
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Mayıs 2011       Mesaj #69
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bende açamıyorum aynı sorun var napmalıyım
bynduygusal - avatarı
bynduygusal
Ziyaretçi
13 Mayıs 2011       Mesaj #70
bynduygusal - avatarı
Ziyaretçi
hotmail sayfasına giremiyorum çünkü şifremi ve gizli soruyu değiştirmişler nasıl yapabilirm