Arama

MSN Messenger Geç Açılma Sorunu - Sayfa 2

Güncelleme: 15 Ocak 2012 Gösterim: 17.919 Cevap: 14
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Aralık 2009       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
pc imi açtığımda windovs live massenger geç başlıyor açılışta.5 dakika falan sürüyor önceleri yoktu ama benim küçük çocuklar var acaba birdosyayı falan silmiş olabilirlermi ondan kaynaklanıyor olabilrmi
Sponsorlu Bağlantılar
SoSerious - avatarı
SoSerious
Ziyaretçi
9 Aralık 2009       Mesaj #12
SoSerious - avatarı
Ziyaretçi
Evet aynı sorun bende de var.msn icon'una tıkladıktan 8-9 Dakika sonra acılıyor.Oturum acarkende az bir donup kilitleniyor.. Kilitlendkten bayağa bir sonrada msn'e giriyor ama girdiğine pişman oluyorum cunki kılıtlenip yine kalıyor.İşletim sistemim Windows 7.. Pc'im ise uçak gibi ucuyor zaten(İntel Core 2Duo - 4gb ram vs).Admn arkadaşlar yardım edebilirseniz iyi olur Msn Sad

Sponsorlu Bağlantılar
mustigs63 - avatarı
mustigs63
Ziyaretçi
20 Mart 2010       Mesaj #13
mustigs63 - avatarı
Ziyaretçi
benim pc de ağırlık var ve msn 1.5 dakkada açılıyo pc hızına bağlı olarak açılıyor virüs tara veya advanced system care 3 ü indir tarama yap program türkçe zaten hızlanma olacaktır.advanced system care 3 linki Advanced System Care 3.0 - Bilgisayarınızda etkili bir temizlik yapar. buradan indirebilirsin ve sistem en iyilemeye gir tara sonrada onar (tarama 2 dakikadan az bi süre olur) inşallah düzelir geçmiş olsun
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Nisan 2010       Mesaj #14
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
öncelikle sa arkadaşlar aynı sorunlar bendede var cafemde 40 pc nin 39 unda sp 3 xp var 1 inde sp 2 xp evimdeki bilgisayarımda ise sp3xp var. cafedeki sp3lü 39 pc dede msn açmak çok zor dk lar sürüyor, sp 2 olan pc 3 5 bilemedin 10 sn de msn acıyor şimdi dicez ki sp 3 de sorun var ama evimde kullandıgım pc de sp3 ve msn i 5 6 sn gibi kısa bi sürede açıyor. Denemediğim şey kalmadı (antivir+format+clon+....) düzelmiyor sanırım arkadaşlar sorun coklu ortamlarda sp3 kullanmıcaz. Denenmiş bi önerisi olan yoksa ki görüyorum yok sp2 kurucam pc lere
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Ocak 2012       Mesaj #15
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
İnternet explorer / araçlar / bağlantılar / lan ayarları / Otomatik algılamayı temizleyin. boş bırakın düzelir
Mx Medya :: Web Tasarim Hizmetleri