Arama

Listenize İzinsiz Kişi Eklemek

Güncelleme: 15 Haziran 2009 Gösterim: 9.334 Cevap: 5
hellboy726 - avatarı
hellboy726
Ziyaretçi
26 Eylül 2008       Mesaj #1
hellboy726 - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba,

Sponsorlu Bağlantılar
Takip ettiğim diğer websitelerinde karşılaştığım sorulardan birisine yanıt getirmek istiyorum.
Birçok sitede "izinsiz kişi eklemek" "programsız izinsiz kişi ekleyin" türünden birçok konu mevcut. Ancak yorumlara baktığınızda böyle birşeyin olabileceğini sanıpta deneyen kullanıcıların hüsran dolu olumsuzluk mesajlarıyla karşı karşıya kalıyorsunuz.

Genelde .ctt dosyasını düzenleyerek nasıl yapılabileceğini anlatıyorlar. Ancak bu mümkün değildir. .ctt dosyaları, messenger'ın toplu kişi ekleme dosyasıdır. .ctt hakkında daha fazla bilgi ve Flash (videolu görsel) anlatım için Şurayı ziyaret edin: https://www.msxlabs.org/forum/msn-teknik-destek-bilgiler/56060-pratik-messenger-zellikleri-animasyonlu-anlatimlar.html#post707034

• Msn Listeme Birisini izinsiz Ekleyebilirmiyim?
Hayır.

Saygılarımızla...
Hellboy726 - MsxLabs.Org
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
27 Eylül 2008       Mesaj #2
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
İşin aslına baktığımızda, kendi kişi listemize bir kişi ya da toplu kişi dosyası eklerken kimseden izin almadığımızı hepimiz biliyoruz. Bu durumda sorunun cevabı şöyle olmalı:
  • Msn Listeme Birisini izinsiz Ekleyebilirmiyim?
Evet, zaten bunu yaparken birinden izin alıyorsan orada sorun var demektir Msn Tongue
Sponsorlu Bağlantılar
lordof_ist_sarp - avatarı
lordof_ist_sarp
Ziyaretçi
12 Mart 2009       Mesaj #3
lordof_ist_sarp - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar beni gecenlerde bikaç kişi eklemiş bana kabul onay hakkı vermeden kendisi direkt eklemiş yhaa Msn Confused bu nası iştir annamadm...daha sonra mesela dün ekleyeni sordu saolsun..kendi msn im beni adam yerine koyupta sormuo eklemeyi kabul edelim mi etmeyelim mi die,kendi kafasına eklio Msn Confused böle bişi varmı?
benm aklıma bi de şu geldi,belki ben o karşıdaki ekleyince entera bastım ondan direkt eklemiş kabul etmiş oldu : s olabilir mi acaba ?
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
12 Mart 2009       Mesaj #4
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
lordof_ist_sarp adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar beni gecenlerde bikaç kişi eklemiş bana kabul onay hakkı vermeden kendisi direkt eklemiş yhaa Msn Confused bu nası iştir annamadm...daha sonra mesela dün ekleyeni sordu saolsun..kendi msn im beni adam yerine koyupta sormuo eklemeyi kabul edelim mi etmeyelim mi die,kendi kafasına eklio Msn Confused böle bişi varmı?
benm aklıma bi de şu geldi,belki ben o karşıdaki ekleyince entera bastım ondan direkt eklemiş kabul etmiş oldu : s olabilir mi acaba ?

Son dediğiniz de olabilir, Messenger seçeneğini istemeden yanlış şekilde ayarlamış da olabilirsiniz. Messenger'ın şu seçeneğine bakın

Messenger menüsü > Araçlar > Seçenekler > Gizlilik > "Kişiler beni kişi listelerine eklediklerinde beni uyar"
Son düzenleyen ahmetgns; 20 Mart 2009 17:48 Sebep: İmla hatası düzeltildi.
mhercai - avatarı
mhercai
Ziyaretçi
14 Haziran 2009       Mesaj #5
mhercai - avatarı
Ziyaretçi
Msn adresimi yeni biri eklediği zaman eskiden bana bi uyarı gelirdi filanca msn adresi seni ekledi kabul et yada engelle diye şuanda herhangi bir uyarı gelmiyor. Kişiler beni ekliyor ve bana yazdıklarında ancak farkına varıyorum bu sırada herhangi bir uyarı gelmiyor. Bu durumu ortadan nasıl kaldırabilirim yani uyarıyı nasıl açabilirim..
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
15 Haziran 2009       Mesaj #6
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
mhercai adlı kullanıcıdan alıntı

Msn adresimi yeni biri eklediği zaman eskiden bana bi uyarı gelirdi filanca msn adresi seni ekledi kabul et yada engelle diye şuanda herhangi bir uyarı gelmiyor. Kişiler beni ekliyor ve bana yazdıklarında ancak farkına varıyorum bu sırada herhangi bir uyarı gelmiyor. Bu durumu ortadan nasıl kaldırabilirim yani uyarıyı nasıl açabilirim..

Messenger menüsü > Araçlar > Seçenekler > Gizlilik > Başkaları beni kişi listelerine eklediklerinde beni uyar seçeneğini işaretleyip onaylayın.